Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Folyamatosan sok pénzt nyersz...

Folyamatosan sok pénzt nyersz sportfogadással, lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Van egy ismerősöm aki Németországban lakik és van egy forrása akitől biztos 30 as szorzókat kap.Ő 100-200 eurókkal szokta megjátszani és 3-6.000 eurókat szokott felvenni.Az lenne a kérdésem hogy itt,szerény hazánkban ha én heti 3-4 alkalommal vennék fel a fogadóirodából 300k körüli pénzt akkor lenne-e abból valami bajom?Gondolom az irodába nem néznék ezt annyira jó szemmel.A másik kérdésem hogy ha online (Bet365) ön csinálom ezt,kb ilyen összegekkel egy idő után lehetséges hogy zárolják a számlám?

2014. ápr. 21. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

vedd fel mindig másik irodában.

mivel személyi adatokat csak a különösen nagy nyereményeknél rögzítenek, a kisebbeknél a szelvény ellenében fizetnek.

2014. ápr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem követsz el szabálytalanságot, akkor nem lehet belőle bajod.

A Bet pedig nem egy kaszinó, ahol simán találni rá példát, hogy valakinek nem fizettek, mert sokat nyert. ;-) (Volt rá példa. Utólag a nyerőgép hibás programozásával magyarázták... aljas dögök.) Azért a fogadóirodák kényesen ügyelnek a hírnevükre. Magyarországon ugyan nincs konkurenciaharc, de külföldön nagyon is van. Bwin, Bet365, Unibet, Betclic, miegymás. Ha arra utaló jeleket észlelnek, hogy trükközéssel próbálod kijátszani a rendszert, letilthatnak az adott fogadásról. Nem akarom részletezni, ha rákeresel a sportfogadási taktikákra, találni fogsz leírást, hogy elméletben hogyan lehet nagy pénzeket befektetve, több fogadóirodát használva haszonra szert tenni. De ha ezt valamelyikük észleli, letilthatja a fogadásodat, és máris többet buktál, mint amennyit 20-30 fogadással így nyertél volna.


Egyébként meg olyan érdekes, hogy szinte mindenkinek van olyan ismerőse, aki rendszeresen hatalmasakat nyer sportfogadással. Nekem is van ilyen ismerősöm. Mindig henceg, hogy most 20 ezret nyert, most 50 ezret, stb. Aztán meg könyörgött, hogy adjak kölcsön 30 ezret, mert nincs pénze.

2022. dec. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2#

Egyetértek veled mindenben...:)

Én is évekig fogadtam online :)..

Igen ez a játszadozás stb, keressük a kiskapukat dolog kb olyan, hogy ők is pontosan tudják - és baromira figyelik is- az ilyen arcokat, aztán ha bukta van, akkor számla bezár, pénz viszlát es abból az országból is tilthatnak esetleg... Vagyis piroslámpás leszel, mint a BAR listások kb..

2023. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!