Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Változtatni akarok eddigi...

Változtatni akarok eddigi mozgásszegény életmódomon. Hogyan kezdjem el, milyen sportot javasoltok?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok 160cm, 64kg. Elegem van, hogy mindig én vagyok a "kedves lány". Én is "jó nő" szeretnék lenni. Mit tanácsoltok, sport és táplálkozás terén?
2014. ápr. 22. 23:39
 1/6 anonim válasza:
Aerobic, fitness, hot iron, thai box, sok kitartás :D
2014. ápr. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Súlyzós edzés + heti minimum 3-4 aerob edzés (ez lehet kocogás, bicaj, lépcsőzőgépezés, úszás, stb..). Mellé pedig szálkásító diéta. Azaz emelt fehérjebevitel, csökkentett ch.

Így "készül" a jó forma.:)

2014. ápr. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok! :)

Még azt szeretném kérdezni, hogy az nagyon gáz, ha kezdetben csak mondjuk heti 2-szer fél órát bírnék biciklizni? :S De fokozatosan növelném a gyakoriságot meg az időtartamot is mondjuk heti 3x 1-1,5 órára! A súlyzós edzést meg mondjuk itthon kezdeném, van 2db 3,5 kilót súlyom + 2db fél kilós csuklósúlyom szóval karonként 4 kilóval tudnék edzeni meg van bokasúlyom, azzal csinálnék comb-, farizomerősítő gyakorlatokat, most pár hétig heti 3-szor kezdésnek ez jó lenne? Csak mert az elmúlt fél évben szinte semmit nem mozogtam, és annyira szégyenlem magam, hogy ennyi idősen ilyen edzetlen vagyok :S Ha ezt csinálnám mondjuk 3-4 hétig jó lenne ez kezdetnek? Utána ha már picit jobb formába kerülök akkor szívesen eljárnék konditerembe! Tavaly nyáron sokat jártam spinningre meg alakformáló aerobicra, akkor egész jó formában voltam, de most nagyon szégyenlem magam :(

Szálkásító étrenddel kapcsolatban is lenne egy kérdésem! Semmilyen mennyiségben nem fér bele a tej meg a natúr joghurt a tejtermékek közül? Csak a zsírszegény túró meg mondjuk a zsírszegény mozzarella sajt? Kenyérről, cukorról könnyebben le tudok mondani, de ezeket a tejtermékeket nagyon szeretem :(

2014. ápr. 23. 11:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó lesz így, de a kis súlyzókkal tényleg nem sokra mész, max tényleg az elején jó átmozgatásnak. Az aerobot is emeld majd heti 3-4-re ahogy írtad is, de elég alkalmanként 50-60 perc.

Kis tej és joghurt is belefér, de számold bele a ch-tartalmat a napi bevitelbe.

2014. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, így fogom csinálni! Nagyon köszönöm a tanácsaidat! :)
2014. ápr. 23. 18:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2014. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!