Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pécsett önvédelmet, harcművész...

Pécsett önvédelmet, harcművészetet hol, kitől és mit érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Remélem sok hozzáértő van itt akik tudják,hogy melyik önvédelmi rendszert,harcművészetet oktatják komoly szinten.

2014. ápr. 23. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Pécsett ők képviselik a harcművészetet.


[link]

2014. ápr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hozzá tartozik hogy nem úgy csinálnak mint akik harcművészetet oktatnak, hanem ők tényleg csinálják. Ha nem így lenne, akkor külön utalnék rá. :)
2014. ápr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ez leginkább tőled függ. Olyan csapatot érdemes választanod, ami a legjobban passzol hozzád. Mert elhiheted, ott fejlődsz a legjobban. (Meg persze attól is függ, hogy mennyi energiát fektetsz a dologba... amilyen komolyan veszed, pontosan annyit nyersz általa.)


Szerencsére Pécsen van választék harcművészetekből, azt javaslom, nézz meg több helyen is egy-egy edzést. Sőt, próbáld is ki őket, melyik tetszik, melyik illik legjobban a habitusodhoz, a céljaidhoz. Aztán dönts, és az javaslom, tarts ki mellette. (Gondolj csak bele, ha cipőt veszel, azt is felpróbálod vásárlás előtt. Még ha 100 hokijátékos esküszik is a korcsolyára, nem biztos, hogy a te helyzetednek, céljaidnak, igényeidnek az a legmegfelelőbb lábbeli.)


Én például kertvárosban Aikidózom Kiss Miklósnál. Most hat és fél éve dolgozom itt, és teljesen elégedett vagyok az akkori döntésemmel, mert passzol hozzám a csapat és a harcművészet is. Nagyon sokat fejlődtem, megtaláltam a számításaimat ebben az Útban.


Ismeretlenek kategorikus válaszaitól pedig óvnálak, mert biztosan nem ismernek téged. Ezért azt javaslom, keress. :) Remélem, neked is sikerül megtalálni az Utad. Szurkolok. :)

2014. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismeretlenek kategorikus válaszai figyelembe veszik azt, hogy 2014-es dátumot írunk és Pécs városa Magyarországon van. Ergó örül az ember HA harcművészeti képzést talál, nincs olyan helyzet hogy válogatni lehessen. Merthogy választék csak látszólag van, valóságban az edzések nagy része kamu.
2014. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!