Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez így eredményes lenne?

Ez így eredményes lenne?

Figyelt kérdés

Hali! Az utóbbi hónapokban életmód váltással és mozgással fogytam 20 kilót, de meg állt a súlyom és ingadozik 77-79 kg között (165 cm vagyok). Sokan azt tanácsolták hogy a mozgáson változtassak, ami addig 1 óra vagy több mint egy óra szobabicaj volt. Próbáltam neten videókat, de nem nagyon jöttek be. Az eredményes lenne esetleg ha pl. 10 perc bicaj, azt is váltott tempóban (1 perc gyors, 1 perc normál tempó) és 10 percenként beszúrnék fekvőtámaszt, felülést stb.? Így nem unnám meg a bicajt se. :) Persze nem 1-2 sorozatot csinálnék meg hanem többet.

22/L



2014. ápr. 24. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez így szerintem nem mondható túlzottan értelmes edzésnek, akkor már csinálj rendesen 1-1 órát valamelyik napon aerob, valamelyiken erősítő edzéseket. Az étrenden meg nagyon nem ártana változtatni, mert amint látom, semmilyen szinten nincs tervbe véve, pedig nem alaptalanul szokták azt mondani, hogy fontosabb a kinézetet illetően, mint maga az edzés.
2014. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kaja rendben van, oda is írtam hogy életmódot változtattam, csak a kérdés inkább a mozgásra vonatkozik...
2014. ápr. 24. 13:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó, azért leírhatnád, te mit gondolsz rendben levő étrendnek, mert 10 átlagos emberből, aki úgy gondolja, tök rendben eszik, 6-7-ről simán kiderül, hogy még sem, szóval légy szíves írd le, mert elég nagy rá a gyanú, viszont nem elhanyagolható a dolog.


Mellesleg végezz 1-órás aerob edzéseket, folyamatos, monoton, közepesen megerőltető tempóban. Mellé mehetne még erősítő is, mert az sosem árt, sőt, valójában prioritásban előbb volna.

2014. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!