Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék egy kis edzést...

Szeretnék egy kis edzést beiktatni a szürke mindennapjaimba! Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
16 éves múltam! Úgy gondolom, ha most szép testet formálok magamnak akkor könnyebb lesz azt A FELNŐTT koromba majd alakítanom! Most is vékony vagyok de szeretnék izmosabb lenni . Egy kis felesleg a fenekemen van.....Legtöbbet fenék+comb+hasra szeretnék dolgozni! Tudnátok nekem olyan gyakorlatokat amitől feszes lesz a fenék? Ami nektek is bevált? köszönöm előre is

2014. ápr. 25. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a felesleget akarod eltüntetni, akkor ahhoz szálkásító Diéta és mozgás kell neked.
2014. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kemény súlyzós edzések legyenek és ne csak ezekre eddz, hanem teljes testre. A súlyzós mellé mehet heti 3-4 aerob edzés is.

Fenékre: guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás, stb.

Olvass sokat: a sárga kapszula című könyvre keress rá.

Az étrend is számít.

2014. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :))))
2014. ápr. 25. 19:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt egy egyszerű rövid könyv, letöltöd fél óra és tudsz mindent ami kell az induláshoz.


[link]


save majd download

2014. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!