Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kockás hasat szeretnék. Ha...

Kockás hasat szeretnék. Ha nincs lehetőségem diétázni, és van zsírfelesleg a hasamon, hogy tudnám eltüntetni?

Figyelt kérdés
Futással, stb... sok idő lenne? köszi
2008. júl. 27. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A futás a kockás has elérésére a legjobb módszer. Mert a többi módszer nagyon terheli a gerincet. Szerintem nem több idő a kockás has elérése futással, mint bárhogy máshogy. Én 9 éve futok 10-20-40 km-es versenytávokon és hát elég durván kockás a hasam, pedig sehogy máshogy nem edzek rá. A futás amúgy is jó csomó más dologra is, pl a vérnyomásra, a formás fenékre, a szívritmusra, és ami a legfontosabb: az akaraterőre.

2008. júl. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és futással nem kell hozzá semmiféle diéta? köszike. fel vehetnél msn-re..
2008. júl. 27. 14:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

Így kell csinálni, ahogy a 2. válaszoló írta.

2008. júl. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szerintem érhetően leírtam, hogy nincs lehetőségem diétázni, se nem szereket szedni.
2008. júl. 27. 18:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szereket nem is kell szedned, az az oldal nem arról szól. Hogy nincs lehetőséged diétázni, az bocs, de elkerülte a figyelmemet. Akkor ne haragudj, de nem tudok megoldást. Csinálhatsz ezermillió hasprést, nem fog lemenni róla a zsír, a megfelelő táplálkozás nélkül. Legalább az ún. üres kalóriákat hagyd el. Semminél több.
2008. júl. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
felvennélek msn-re, csak nem tudom a címed :)
2008. júl. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
moderator@fc-arsenal.hu köszi :D
2008. júl. 28. 07:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Egészségesebbwn étkezni sincs lehetőséged?Nem kell mindjárt diétára gondolni,elég ha pár dolgot egészségesebb,kalóriaszegényebb megoldással helyetesítesz.Ez se menne?
2008. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Zsírleszívással.... minden erőfeszítés nélkül soha nem lesz kockás hasad. Ne akard megkerülni a diétát és a kemény fárasztó edzést..
2008. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem csak a futás, hanem bármilyen hasonló intenzitású mozgás segít. Egészséges étkezésre miért nincs (nem volt) lehetőséged? Szülőkkel laktál, akik a gulyásleves+pacal vonalat erősítették?
2021. dec. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!