Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon rossz ha nem minden...

Nagyon rossz ha nem minden nap ugyan abban a napszakban tudok edzeni?

Figyelt kérdés
Reggel 6ra szoktam menni kondizni suli előtt, de ahhoz 5kor kell kelnem, vagyis 8-9körül este aludnom kell. Ez télen könnyen ment, most már egyre nehezebben és amikor kicsúszok az időből akkor inkább délután mennék és kipihenem cserébe magam. Hétvégén se szeretnék reggel 6ra bemenni. Nem tudom ez befolyásol-e valami egyáltalàn, csak gondoltam megkérdezem :)
2014. ápr. 28. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mindegy mikor edzel. Az emberek egy része reggel edz, a másik része pedig délután és ugyanolyan jó eredményeket lehet elérni.
2014. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legyen rendbe az étrend, vidd be amit kell a szervezetedbe, és az edzés mindegy.
2014. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sandorzsolt, tudom, hogy mindenki más napszakban, de általában rendszeresen szoktak. Tehát mindig reggel vagy mindig délután. Én néha egyik máskor másik időpontban szeretnék.
2014. ápr. 28. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:
jó, akkor értsd: én edzettem akkor is mikor műszakoltam és mindig más időpontban és eléggé jól fejlődtem. Ezt tudom neked mondani.
2014. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 *Glissade* ***** válasza:
Tök mindegy, csak legyen meg az edzés.
2014. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi, nem kell ezt túlragozni!
2014. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igenis értettem :) köszi
2014. ápr. 29. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!