Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sport olyan hatásos...

Melyik sport olyan hatásos fogyasztó még mint a futás?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 30. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
A diéta a lényeg, mivel hiába futsz, ha ezzel sem leszel kalória mínuszban. Sokan futnak, de a legtöbb ember ugyanúgy néz ki vele évek óta. És miért? Mert a kaja a lényeg. Egyébként rengeteg jó aerob-kardio edzés lehet jó, pl bicajozás, úszás, ugrókötelezés, ellipszis tréner, lépcsőzés, stb. Most pl én nem is végzek aerobot, néha megy foci hétvégén és így is leadtam rengeteg zsírt. Elég a jó étrend és súlyzós edzés is.
2014. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Még egy kérdés: Hetente mennyi biciklizés kell ahhoz, hogy fogyjak? Hetente például 3-4-szer mennék biciklizni, de alkalmanként mennyit biciklizzek? 5-10 km-ig nem is érzek semmiféle izomlázat, vagy megerőltetést.. vagy attól még fogyhatok, amiért nem fáj a lábam a bicajozástól?
2014. ápr. 30. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Heti minimum 3-4, 40-60 perces aerob edzés legyen. De mehet akár minden nap is. Nem kell magad halálra hajtani, a pulzus a lényeg, 120-130 körül legyen. Ez kb egy közepes tempó, így nagyobb arányban fogsz zsírból használni kalóriát. Mint már írtam a lényeg az étrenden van: Emelt fehérjebevitel, kevés szénhidrát.
2014. ápr. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Pont most olvastam utána, még a tenisz is nagyon jó. :)
2014. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Arról én is tudtam, de sajnos teniszezni járni nincsen lehetőségem, de remélem hogy a futás is meghozza a várt eredményét.
2014. máj. 7. 12:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván jó a tenisz is vaze, hiszen ott is futsz, ennyi erővel az összes labdajátékot is fel lehetne sorolni. :)
2014. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!