Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak hatásos (nem, vagy nem...

Vannak hatásos (nem, vagy nem csak diétán és sporton alapuló) fogyasztó módszerek?

Figyelt kérdés

mindenféle kezelések, masszázsok, akupunktúra, stb-stb.

van olyan, ami tényleg használ, vagy hatványozza a diéta és sport hatását? ami megéri az árát, vagy megérné mondjuk, ha feleannyiba kerülne, stb-stb.


2011. aug. 18. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
ha lennének, nem lennének kövér emberek
2011. aug. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a kezelések vagy különböző gyógyszerek csak pénzkidobások! :S
2011. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Herbal Weight Loss! Tapasztalatból mondom! Sport nélkül, lement rólam 6 hét alatt 6 kg! Most a második doboznál tartok (de már sportolok), és eddig -4kg. Vagy -10kg összesen! Négyezer forint, egy próbát megér:)
2011. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*Vagyis összesen
2011. aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3. és mi lesz, ha nem szeded tovább? Visszahízod?
2011. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jóhogy visszahízza. szóval sztem ez mind mind hülyeség. csak kihúzzák az emberből a pénzt
2011. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A klasszikus zsírleszívás (az egy hálásan csak zsírból fogyasztó módszer).


Ha lenne elég lóvém, már rég el is mentem volna lepucoltatni az amúgy csekély mennyiségű, de területileg makacs és undok hájacskáimat, nem gyengén kényelmesebb megoldásnak tűnik, mint x éven át megszállottan tömegelni-szálkásítani-tömegelni-szálkásítani mint egy gép a sovány, ámde enyhébben plöttyedt combom és seggem miatt. Mondjuk a műtéti rizikók elég nyomasztóak, de alternatív megoldások közül én tutira erre voksolnék.


Garantáltan látványos és hatékony, ámde ideiglenes, sanszosan jojóhoz vezető és rém egészségtelen módszer még az adipex és társai.

2011. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!