Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sovány vagyok, nincs nagy...

Sovány vagyok, nincs nagy karom, ez azt jelenti hogy gyenge is?

Figyelt kérdés
Nem járok gyúrni, nem is szeretnék, ez azt jelentené hogy gyenge vagyok? És az hogy lehet hogy amikor arra kerül a sor hogy verekedni kell leterítem az ötször akkora embert is ? ( Előfordult már )

2014. máj. 2. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az izommeret nem egyenesen arányos az erővel. A verekedéshez pedig nem csak erő kell. Na ezeket rakd össze.:-)
2014. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért kezdj el valamit sportolni: atlétika, úszás, torna stb... Mert ha felszedsz egy kis pluszt annak sztem még hálás leszel.
2014. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Ötször akkora embert? Ha csak 50 kiló vagy, akkor az 250 kilós embert jelent. Megvertél egy szinte mozgásképtelen lényt? Ez minősített bűncselekmény ám!
2014. máj. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, érezd az iróniát az írásomban, vagy ha nem érted akkor mondom úgy hogy eltúloztam!
2014. máj. 4. 22:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Iróniát mutatsz be nekem, mikor nem érezted az én írásomban azt? Ironikus!
2014. máj. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Aki verkedni tud, bármilyen testalkatú embert leverhet, ha megfelelően képzett. Sőt, aki gyúr, sokszor merevebben mozog is, igaz, az ütései erősebbek. A verekedésnek viszont ne azt vedd alapul, hogy egymást fojtogatják a földön meg lökdösődnek, hanem, hogy 1-2 irányzott ütéssel vége a dolognak. Egyébként a fokozottan sebezhető (nyak,ágyék,szem,fül) területeket nem lehet edzeni...
2014. júl. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!