Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kerekparozas melle izotonias...

Kerekparozas melle izotonias ital, feherje stb?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jartas a temaba, csak olvasgattam.. Naponta tekerek 1 orat intenzivebben, ami remelem tobb lesz. Tekeres elott, kozben, utan mit erdemes fogyasztanom, hogy allokepessegem javuljon, esetleg fogyjak?
2014. máj. 5. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
1 órás tekerés az igazából nem sok, de attól függ hogy mennyire intenzíven tekersz, na meg hol, meg mivel, csak vízszintben, vagy emelkedő is. Meg milyen sebességgel.
2014. máj. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

izotóniás ital=víz+só...

legegyszerûbb 1 liter vízbe 1 kiskanál só+ valami amitõl édes lesz, hogy jobban csússzon. én egy narancsot szoktam belefacsarni.

az alkoholmentes sör is kiválló izotóniás ital csak a bubik bezavarnak, igy azt max bringázás utánra javaslom...

2014. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az állóképességed a rendszeres kitartó edzéstõl fog javulni a homeosztázis miatt, fogyni meg az étrended függvényèben fogsz.
2014. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!