Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a szambóról?

Mi a véleményetek a szambóról?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a szambó küzdősport mindkét fogásnemére a sportszambóra és a combat-szambóra egyaránt.

2014. máj. 6. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Sport sambón jó küzdelmi rutint és erőt+állóképességet tudsz szerezni, combat sambón (már ha tényleg az és nem kamu) akkor megtanulod hozzá azokat a technikákat, amikkel hatékonyan meg is tudod ölni az embert.


+ fegyverhasználat is van a combat sambóban, tudtommal.


Magyar oktatást nem ismerem, de hallottam már arról hogy nem ugyan az mint az igazi, orosz.

2014. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tkodit ***** válasza:
nem ástam bele magam komolyabban a szambóba, de a videók alapján, és Fedor pályafutását tekintve szerintem csak jó lehet. :D (ha jól oktatják)
2014. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 aikiboxer ***** válasza:
"Orosz judo". Nagyon jó.
2014. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Veterán birkózók mesélték, hogy voltak itt orosz szambósok vendégségben, csak birkózó szabályrendszerben küzdöttek egymással, de nagyon kemények voltak. :D
2014. máj. 6. 21:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!