Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Laza edzésterv összeállításába...

Laza edzésterv összeállításában kéne segítség. Valaki?

Figyelt kérdés
priviben.
2014. máj. 6. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Lazában nem segítek, csak ha keményen akarsz edzeni. :)
2014. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok, nem akarok izomember lenni. bocsi, ezt kihagytam :D
2014. máj. 6. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól még a laza semmit se ér, hiába vagy lány. Kell a rendszeresség és a normális edzés.
2014. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lányként (kb 1/25 annyi tesztót termelsz mint egy férfi) koksz nélkül nem is leszel soha túl izmos, ezen ne aggódj, még nekünk férfiaknak sem megy.És nem is úgy megy, hogy edzel és másnapra rád ugrik 5 kg izom. Ez évek kemény melója.
2014. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
esetleg valaki, aki tényleg segítene ezt összerakni? Nem vagyok kövér, sőt, vékony vagyok, de szeretném, ha jobb állóképességem lenne, plusz vékonyabb derekat, kisebb feneket és melleket szeretnék, mert modell szakmában szeretném magam kipróbálni.
2014. máj. 6. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyi eszed van, akkor koplalj...

ezdéssel nem lesz kicsi feneked, hanem izmos lesz

2014. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olvass sokat: kezdd a sárga kapszula című könyvvel, keress rá. Abban találsz szálkásító diétát is. Mellé kell heti minimum 3-4 aerob edzés + kell erősítő edzés is. Utóbbi lehet súlyzós vagy saját testsúlyos.
2014. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!