Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni edzésterv összeállítás...

Otthoni edzésterv összeállításában szeretném kérni a segítséget. Milyen gyakorlatokat ajánlotok, a lent belinkelt 'eszközök' segítségével?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



ezeken kívül van még 2 db kézi súlyzóm (10-10 Kg-ig, francia rúd, sima rúd a fekve nyomó padhoz, és súlyok megfelelő mennyiségben.


Hízni és izmosodni szeretnék. Heti 3 edzésre gondoltam.

Az edzésterv kialakításában szeretném kérni a segítséget, mert 'egyedül' csak össze vissza emelgettem eddig, aminek ugyebár nem sok értelme van.


Az általam belinkelt és leírt eszközökkel melyik nap mit hogyan csináljak, hogy eredményes legyen a dolog?

A súlyok mértékét hogy válasszam ki? ( ha pl 10es szériákat csinálok, akkor a 10.nél fossak már majdnem be, vagy viszonylag kényelemesen nyomjam ki a 10.-et is ?)


Miben van jelentősége, hogy a padot vízszintesre, -, vagy + fokra állítom?


Olyanokat ne írjatok , hogy tárogassak lábra, ha pl nincs tárogatóm:)



10 hónapja volt egy lágyék sérv műtétem. Valakinek van arról tapasztalata, hogy a gyúrást mennyire bírják ezek a beépített hálók?


Köszönöm szépen előre is!


2012. jan. 23. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:

A kérdésed túl komplex választ igényelne. Tájékozódj!

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. jan. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!