Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hányszor fussak egy héten ha...

Hányszor fussak egy héten ha fogyni szeretnék és CSAK betonon tudok futni?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem egészséges,de sajnos csak tőlünk nagyon messze van murvás út illetve park ahol lehet futni,így marad a beton. Ha fogyni szeretnék mennyit kéne futnom úgy,hogy fogyjak is és a térdem se menjen tönkre?


23/L


167cm vagyok és 64 kiló



2014. máj. 8. 20:09
 1/4 anonim válasza:
Ha a térded félted, miért nem biciklizel? Heti 3x 40perc-1óra már látványos lenne. de futásból is egy olyan heti 3-4szer fél óra az látszana. De emellett azért kicsit változtass az étrendeden is.
2014. máj. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Étrend nélkül nem sokat ér a dolog, a futás csak jó étrenddel hoz eredményt, erős kalóriamínuszban kell lenni! Egyébként ha jó a cipőd, akkor nem megy szét a térded, csak rendesen melegíts előtte, és eddz saját testsúllyal!
2014. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ajánlom dagadtköcsög futóblogját.
2014. máj. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az a bajom, hogy nincs kivel kocogni, de ma írtam DK-nak, remélem segíteni fog ebben is :-)
2014. máj. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!