Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti hanyszor kell kardio...

Heti hanyszor kell kardio edzest vegezni ha 1 max 2 honap alatt 5 kilot akarunk fogyni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Heti 3-4x 40-50perc. De 1 hónap alatt nem fog 5kg lemenni, 2hónap az reálisabb.
2012. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Így van, de kellene még szálkásító diéta is.
2012. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat

De meg a szalkasito dietarol ha tudnatok irnatok legyszives mert meg nem vagyok gyakorlott ebben

ja es a kardio melle anaerobot kelle vegezni meg?

2012. szept. 1. 23:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, úgy lenne a legjobb, ha végeznél súlyzós vagy saját testsúlyos edzéseket is a heti min 3-4 aerob edzés mellé, mert így elősegítenéd, hogy ne izomból fogyj.

Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell (ha van súlyzós edzés is akkor 3g*ttkg alá ne menj fehérjéből) és 1,5-2,5g*testtömegkg szénhidrát (ch). 

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek. 

Ezekből kellene összerakni az étrendet: 

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg. 

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség. 

zsír: omega3, lenmagolaj. 

Itt találsz étrendeket is:  [link]

2012. szept. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem elérhető?? Meg ehhez is már edző kell mi, mert én tuti nem értek ám hozzá a 27 év edzés múltammal. Rengetegen írnak nekem privátban is és mindenkitől jó visszajelzéseket kapok, hogy működik a leirt diétám. Szóval nem kéne itt beleokoskodni és azt sugallni, hogy mi nem értünk hozzá. Ezt képpel is tudom bizonyítani 41 évesen! És te??
2012. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

KOSZONOM MINDENKINEK A VALASZOKAT ES A SEGITSEGET

sulyzos edzest nem tudok mert itthon nincs sulyunk es edzoteremre nem fussa a sajat testsulyos edzes milyen?

en igazabol nem is nagyon kilora megyek csak ugy megkozelitoleg irtam mert nekem a centik fontosak mivel a haj keveset nyom

2012. szept. 2. 21:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pl a fegyencedzés jó lenne. Meg tudod venni könyvben, de le lehet szedni torrentoldalakról is, pl ncore.
2012. szept. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen Montez
2012. szept. 2. 23:25
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen.:)
2012. szept. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 poiu ***** válasza:
1700 Ft-rt vettem gumikötelet az Aldiban (piros erős, zöld gyengébb). Kezdő szinten kiváló, mindent meg lehet vele csinálni.
2012. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!