Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor lesz eredménye a mozgásn...

Mikor lesz eredménye a mozgásnak, sportnak? Csak ha dietazok mellé ugye?

Figyelt kérdés
Sokan bantanak nem látszik rajtam hogy sportolok ugye futok,aerobic...és ugye eleve fogyni akarok változni. Akkor folytassam tovább és fogyó mellé? Kb hány hónap?
2014. máj. 9. 16:17
 1/5 Xyrot ***** válasza:

Természetesen diéta kell! Ha gondolod akkor olvasd el a sárgakapszula című könyvet étrendek is vannak, benne és megtanít, hogy mit, hogyan tegyél! Olvasd el..és kövesd..szóval mozgás + diéta! :)

Szép estét!

2014. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell diéta, bár nem szabad mellette növelni a szokott kajamennyiséget.


Ha nem látszik, annak több oka lehet. Lehet hogy egyszerűen szálkásítást kéne csinálnod erősítés helyett.

2014. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szálkásításhoz diéta kell: szálkásító diéta a neve. Azaz emelt fehérjebevitel és csökkentett ch. Aki szerint ez nem kell, az nem ért hozzá!
2014. máj. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és a szákásításnál is menni kell az erősítő edzésnek, hogy ne izomból legyen a fogyás. Nem értem 2. válaszoló minek szólsz bele, ha halvány lila fogalmad sincs a dolgokról!
2014. máj. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Xyrot ***** válasza:
Valószínüleg a 2.-nak valóban nincs fogalma, hogy mi mit jelent..na persze én nem vagyok mindent tudó..de ha nem tudok valamit inkább hallgatok, mint hülyeséget beszélek..
2014. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!