Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor kell hogy legyen valami...

Mikor kell hogy legyen valami eredménye a rendszeres mozgásnak (aerobik)?

Figyelt kérdés

Hetente 2x járok 1,5 órás aerobikra, utánna már nem eszek semmit, és más napokon sem eszek 6 után.

Mennyi ideig kell aerobikozni (hány hét, hónap), hogy látható vagy mérhető eredménye legyen?


2011. ápr. 19. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ ,hogy mennyit és mit eszel. Ha sokat és jó cukrosakat vagy jó zsírosakat,akkor aerobikozhatsz te amennyit akarsz,semmi kg sem fog lemenni rólad.
2011. ápr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem eszek édességet, vagy csak max heti 1x 1 fagyit.

nem iszok üditőket, kávét, alkoholt.

Nem cigizek.

Nem eszek zsiros ételeket, csak csirke és marha hust, olajjal főzök.

csak minimálisan eszek kenyeret, reggelire 1 szeletet.

Tésztaféléket ritkán készitek.

2011. ápr. 19. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg keveset eszel ,akkor kb hetente 0,5-1 kilóval könnyebb leszel . Ha aerobikozol ,ha nem.
2011. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Miota nem eszek vacsi után, vagyis nem nasizok, már fogytam.

De érdekelne mennyi idő, ha folytatom az aerobikot, hogy menjen lejebb a pocakom, combom, esetleg feszesebb legyen a bőröm.

Aki vezeti, azt mondta, hogy nem biztos, hogy fogyunk, mert a zsir átalakul izommá, és az nehéz, vagyis kg lehet nem fog változni. Viszont, hogy látványos eredményt érjünk el, az 3-4 hónap.

Én 3 hete járok. (csak)

2011. ápr. 19. 13:39
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Aki neked ezt mondta ,az csak azért mondta,hogy legalább 3-4 hónapi lóvét lehúzzon rólad.Semmi mást nem akar ,csak a pénzed,az őt már nem érdekli,hogy fogysz is e ,vagy sem.
2011. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Diétás étrend mellett (kb nekem is olyan, mint amiket te leírtál) 2 hónap alatt 5 kilót fogytam.


Látszik? Igen.

Elégedett vagyok-e? Nem.


Nem vagyok kövér egyáltalán, mégis feszesebb, formásabb szeretnék lenni és ezt az aerobictól várom. 20 alkalmat voltam eddig (heti 3x1óra) és már kezd látszani az eredmény.

Azt hiszem még kb 10-15 alkalom és elkezdek elégedett lenni, akkor lesznek a testemen olyan változások, ami már "látszik" és mások is észreveszik.


Szóval szerintem nem túlzott, aki a 3 hónapot mondta..

2011. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!