Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ugrálókötelezéssel mennyire...

Ugrálókötelezéssel mennyire lehet fogyni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, az étrendemmel nincs baj, csak nem mozgok. Kb. 5-6 kiló felesleg van rajtam, főleg hason és csípőn. Ha minden nap ugrálókötelezek(nem olyan sokat, nem bírom sokáig, mondjuk 3x5 percet), kb mennyi idő alatt menne le ez az 5-6 kiló, ha jó a genetikám?
2014. máj. 10. 15:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyit, hogy ha jobban felöltözök, hogy jobban izzadjak, akkor jobban lehet fogyni?
2014. máj. 10. 15:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Hiába öltözöl fel jobban, az nem segít. Heti 0,5-1kg fogyás lehet zsírból, ha jó a diétád. 3x 5 perc edzés az nem elég, legyen 40-60 perces aerob edzésed is, pl kocogás, bicaj. Ha jó lenne a genetikád, akkor nem lenne rajtad 6 kg fölösleg. Ezt nem kötekedésből írtam.
2014. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a szülei szerint a szénhidrát túladagolás a gondoskodás,akkor lehet túlsúlyos jó genetikával is.De amúgy igaz,a 15 perc kötél után kellene még egy fél órás szobabicikli,vagy hasonló aerob.A beöltözés meg butaság.Felesleges kínlódást csinálnál így az edzésből és semmi előnyöd nem származna belőle.
2014. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!