Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A rágóizmok erősítésével...

A rágóizmok erősítésével lehet szélesíteni az állat?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés, de nekem nagyon kerek fejem van és ez zavar. Több okból is, de nem mennék bele részletesen...


Tudom, hogy a széles áll általában az állkapocs szélességéből ered, de meg lehet annyira erősíteni a rágóizmot, hogy egy picit szélesebb (és egyben férfiasabb) legyen az állam?


Légyszi mellőzzük a te hülye vagy és a fogadd el magad olyannak, amilyen vagy válaszokat!


Köszönöm! :)



2014. máj. 11. 09:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem hallottam, de próbáld ki és 2-3 hónap múlva számolj be nekünk.
2014. máj. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én sem, szóval erős a gyanúm, hogy nem lehetséges. Viszont én mindent kipróbálok, szóval ha találok valami értelmes rágóizom erősítő tornát, akkor mindenképp csinálni fogom egy darabig :)
2014. máj. 11. 09:46
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fog menni. A csontozat az adott, az nem fog szélesedni. A rágóizmok pedig hozzászoktak eleve a sok rágáshoz, nem fognak növekedni.
2014. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Itt a probléma nem azzal van, hogy megszokták a terhelést. A vádli és a comb is terhelve van, szinte bármit csinálunk, viszont lehet növelni a méretüket. Az ilyen izmok növekedése két dologtól függ:

1. Megfelelő technika

2. Megfelelő terhelés

Legalábbis nekem ez a tapasztalatom a kondis és calisthenics-es múltammal.


Itt a nagyobb probléma szerintem az izom nagyon pici méretével van. Mivel nagyon kicsi, így ha lehet, akkor is csak kis mértékben lehet, ami nem biztos, hogy elég...Na keresek valami erősítő gyakorlatot és majd beszámolok pár hónap múlva, hogy mi az eredmény! :)

2014. máj. 11. 10:06
 5/17 anonim ***** válasza:
22%

A többi izmot tudod nagyobb terheléssel, súlyokkal növelni. De a rágóizmot hogy terheled nagyobb erővel? Nem lehet.

Ja és nekem meg 29 év súlyzós edzés van a hátam mögött, szóval nagyobb tapasztalattal rendelkezem, ha erre céloztál volna, hogy én nem értek hozzá.

2014. máj. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem arra céloztam! Egyszerűen csak leírtam a tapasztalataim. Semmiféle bántó szándék nem volt benne!


Most jutott eszembe, hogy a múltkor ettem valami gumi szerű édességet (külföldről hozta az egyik ismerősöm) és kb 10 perc volt, amire össze tudtam rágni. Mivel nagyon sokáig kellett rágnom, mindkét oldalon éreztem, hogy fájnak a rágóizmaim. Szóval szerintem ilyen módon lehet növelni a terhelést...Most persze ezt nem úgy kell érteni, hogy nekiállok traktorgumit rágcsálni, hanem normális kereteken belül :D

2014. máj. 11. 10:14
 7/17 A kérdező kommentje:

Viszont ott van a másik oldal, hogy nem tudom ez mennyire terheli meg a fogazatot és az állkapcsot. Szóval komolyabban beleásom magam a témába, beszélek 1-2 orvos ismerősömmel stb. Ha sikerül elérnem valami fejlődést, vagy szert teszek hasznos infóra, akkor azt leírom majd ide.


Köszönöm a válaszokat! :)

2014. máj. 11. 10:18
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
oks, akkor elnézést. Hát próbáld ki, de szerintem ez nem fog menni.
2014. máj. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha jol tudom az allad akkor fog szelesedni ha teletomod magad hormon injekciokal.es Szep nagy ferfias allad lesz.Es ekkor lessznek apro hezagoka fogaid kozott:)

De lehet tevedek.....

2014. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem tévedsz. A növekedési hormonokkal szélesedhet az áll is. A porcos részek növekedhetnek. De a belső szervek is, és ha van rákos sejt, akkor az is. szóval azért én meggondolnám ezt.:)
2014. máj. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!