Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » FONTOS! Hogyan fussak gyorsabb...

FONTOS! Hogyan fussak gyorsabban? (többi lent)

Figyelt kérdés
A tesi tanárom futóversenyre küldött ami a jövő héten lesz.Ezzel nincs gond mert viszonylag gyorsan futok és sportolni is járok (szertorna). Az lenne a kérdésem , hogy hogyan gyorsítsam a futásomat egy picit? ( hosszú táv)

2014. máj. 12. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Futással.
2014. máj. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Természetesen futok ithon súllyal a lábamon , de szerintem ez nem elég...
2014. máj. 12. 16:05
 3/8 anonim válasza:
Fontos hogy egyenletesen fuss, és oszd be az energiád. Ne rögtön sprintelni kezdj, mert akkor nem fogod bírni a végéig. Fontos a levegővétel is, mivel elég kellemetlen ha futás közben beszorul a levegőd, és elkezd fájni az oldalad. Ajánlom hogy addig is minden nap fuss, mert a jó kondi is lényeges, még ha sportoló is vagy. sok sikert :)
2014. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Természetesen futok ithon súllyal a lábamon , de szerintem ez nem elég...
2014. máj. 12. 16:07
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) bocsi csak véletlen elküldtem megint a vâlaszt
2014. máj. 12. 16:08
 6/8 anonim ***** válasza:
A levegő vétel nagyon fontos, ezt gyakorold. A technikán úgy javíthatsz, ha jobban nyújtod a lábaidat, tehát jobban elrugaszkodsz és nagyobbakat lépsz futás közben, szinte nyújtsd a lábaidat. Nézz lassított videófelvételeket futóversenyekről. És oszd be az energiát. Előtte nap már ne egyél sok szénhidrátot, finomítottat egyáltalán ne egyél. És nézz utána még ennek az étkezés témának pontosan, mert az sem mindegy egyáltalán.
2014. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) én pont az ellenkezőjét jallottam , hogy ne nyújtsam nagyra a lábaimat
2014. máj. 12. 16:25
 8/8 A kérdező kommentje:
*Hallottam
2014. máj. 12. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!