Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Súlyzós edzéssel eltűnik a...

Súlyzós edzéssel eltűnik a narancsbőr? Írtam magamnak edzéstervet, étrendet! ELmondanátok a véleményeteket? Leírom a megjegyzés rovatba, és aki kér képet, hogy milyen állapotú a narancsbőr rajtam, annak privátban küldök! 20/L

Figyelt kérdés

4 napos edzéstervet készítettem

1.nap: mell+hát+has

2.nap:bicó+tricó+has

3.nap:láb+fenék+csípő+has

4.nap:has

(kihagytam az alkart és a csuklyát, mert nekem nem kellenek:D)

Részletesen is leírom, ha majd érdekel valakit, mármint hogy melyik izomcsoportra pontosan mit edzek! Nem vagyok kezdő egyébként, 1 évet intenzíven edzettem konditeremben súlyokkal, előtte sportoltam(röpi,kosár,görkori,bicikli) (futni utáltam és utálok) és most, hogy otthagytam a sulit és melózok, leeresztettem kicsit, elszórtan így is edzettem, csak nem rendszeresen! Szóval még fitt vagyok, de nem eléggé! JA ÉS A NARANCSBŐR! 15 éves korom óta van a seggemen! és eddig nem sikerült eltüntetnem! Most LIFETILT-en néztem az A vércsoportomhoz való naribőr elleni étrendet, azt megpróbálom, plusz súlyzós edzés! (guggolás 8x10 20kg+20kg+rúd) amúgy szeretem a seggem, mert szép ,meg kerek, meg a barátom is imádja, ezért nem csináltam azt soha, hogy szállkásítok, lekaparom a zsírt és úgy vissza tömegnöveléssel csak színizom.. de mindeképpen csak úgy lehet? a guggolás nem elég intenzív, h zsír is égjen és az izom is gyarapodjon?:( étrendem egyébként súlytartó étrend! egészséges táplálkozás híve vagyok, szerencsére pont az egészséges kajákat is szeretem, de azért néha megeszek egy túró rudit, vagy iszom kakaót 0.1%os ALDIs tejjel, de inkább nem! Köszi előre is:)



2014. máj. 13. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Eltűnik majd, ha keményen edzel és patent az étrended is. De azt el kellene dönteni, hogy izmosodni akarsz vagy zsírt leadni:

Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni naturálban, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).

2014. máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és mi a helyzet a súlytartó étrenddel, amit csinálok? akkor se nem fogyok, se nem izmosodok?
2014. máj. 13. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor kb az lenne, de úgysem tudod pont belőni az étrendet ilyenre és lehet, hogy picit izmosodnál is, de jóval elmaradnál az elérhető , kihozható maximumtól. Sokkal célravezetőbb, ha a célnak megfelelő étrended van.
2014. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Lehet, hogy nem narancsbőr van a fenekeden, hanem stria. Nekem 13 éves koromtól van, akkor nőttem hirtelen többet, és azt hittem jó ideig, hogy narancsbőröm van. De vékony voltam, edzettem, kardio és erősítő is, nem múlt el. Csak később jöttem rá, hogy nem narancsbőr, bár hasonlóan néz ki. A Niveának van új testolaja, ami mindkettőre jó, és elég olcsó is. És a Q10-es testápolók is elég jók mindkettőre.
2014. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lifetilt A-t csinálok március 24óta, 30nap alatt lement a 80%-a és csak itthon tornáztam, nem ilyen keményen mint amit leírtál.
2014. máj. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem, nem stria! :) ez kőkemény narancsbőr! :( akkor a lifeTILT tényleg hatásos lehet! köszi a válaszokat! majd megírom, hogy sikerült!:)
2014. máj. 26. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!