Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyás, szálkásítás tippek?

Fogyás, szálkásítás tippek?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, 63 kg 175 cm magas. Kicsit szeretnék fogyni is illetve szálkásodni. Néztem interneten diétákat és edzésterveket is de az a baj, hogy kb egész nap nem vagyok otthon (iskola és egyéb elfoglaltságok miatt sokszor reggel elmegyek otthonról és este hazaérek) úgy hogy ezt sajnos nehéz lenne betartani. Hogyan lehetne így táplálkozni, hogy a céljaimat könnyebben elérjem? Mit egyek? Ma pl délelőtt az iskolában egy szendvicset ettem, és a mamánál ebédeltem. Fasírtot és hozzá salátát. Vacsorára itthon rántottát. Edzéstervekkel meg az a baj, hogy minden héten máshogy tudok elmenni, lehet egyik héten mindennap, lehet egy másik héten csak 2x stb. Mit tegyek?
2014. máj. 13. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

"Kicsit szeretnék fogyni is illetve szálkásodni"


A fogalmakat tisztázzuk: a szálkásítás = zsírból történő fogyás, lehetőleg izomvesztés nélkül.

Szóval nem izomnövelést jelent, hanem pont fogyást. Így érthető?


Emelt fehérjebevitel legyen és kevés ch. Neked egy könyvet kellene ide írni, mert nagyon nem vagy még képben, de szerencsére más megtette. Olvasd el a sárga kapszula című könyvet, keress rá. És ha van kérdés, akkor válaszolunk. De muszáj, hogy legyen valami fogalmad a dolgokról.

2014. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyél sok halat, a húsokat csak párold, sok zöldség és gyümölcs, cukrot és a kenyeret iktasd ki vagy csak teljes kiörlésüt egyél (persze azért néha egy szelet süti belefér) meg mellette sport, én úszni és futni járok, meg heti 3 szor edzőterembe. Úszni edzés után szoktam lelazítás képpen, futni pedig reggel a város szélén lévő erdős részen, vagy egy hely az erdőben ahol dombra felfelé kell futni, na az leizzaszt rendesen.
2014. máj. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok gyümölcs pont nem fér bele a szálkásító diétába, tele van cukorral.
2014. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem azokra a gyümölcsökre gondoltam amik rengeteg cukrot tartalmaznak, hanem azokra amelyek nem mint pl. görögdinnye, köszméte (egres), narancs, citrom (én nagyon szeretem enni a citromot hámozva), eper, ribizli, alma
2014. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amennyi a napi ch bevitelbe belefér, annyi mehet csak.
2014. máj. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!