Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Naponta hányperc ugráló...

Naponta hányperc ugráló kötelezés szükséges az eredményességhez? Hány hét/hónap után látszik az eredmény diétával kiegészítve?

Figyelt kérdés
Olvastam több helyenis ,hogy ez egy nagyonjó alakformáló gyakorlat de hamar kifáradok és nemis tudom mennyi lenne az az idő amitől kezdve van értelme az egésznek.
2009. dec. 29. 00:52
 1/3 anonim válasza:

Hát, az okosok azt szokták mondani hogy a zsírégetés 30 perc után indul be. Szóval annyi lenne a minimum. DE abban nem vagyok biztos, hogy az izületidnek jót teszel!


A legjobb az lenne ha csinálnál pár erősítő gyakorlatot, és vmilyen kardio edzést (szobabicikli, taposógép, futás, és társaik). A hullahoppot is ajánlom még, fát használj, vagy a műanyagot töltsd meg sóval.

2009. dec. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

első vagyok.

Nekem az olyanfajta edzésre amit leírtam (kb. heti 3-4 alkalom, 1,5-2 óra) az edző azt mondta, hogy 2 hónap múlva fog igazán látszani. Én már az első héten éreztem a változást! De 1 hónap minimum kell. Persze ez a testfelépítésedtől is függ.

2009. dec. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30-40 perc kell zsírégetéshez, de ez nem muszály mind ugrókötelezés legyen, lehet valami könnyebb is.
2009. dec. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!