Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tömegnövelőt szedjek,...

Milyen tömegnövelőt szedjek, ha szeretnék plusz pár kilót magamon tudni? Nem szedtem még soha ilyen szereket ha valaki tud segítsen!

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 185 cm 67 kg. teljesen elégedett vagyok magammal, de azon vagyok, hogy szellemileg, és testileg erősebb legyek. Rossz evő vagyok, nem tudok sok kalóriát bevinni ezért kellene valami ami ad plusz energiamennyiséget amit hasznosítani is tudok feltéve ha nem káros, olcsó cucc.

2014. máj. 25. 14:07
 1/4 anonim válasza:
Válassz olyan sportot amiben fizikai kontaktus van vagy valamilyen erősportot, erősíti az önbizalmadat és a testedet.Aktív sportolóként szükséged lesz a megfelelő tápanyagmennyiségre az erőszint fent tartása és a fejlődés érdekében...Megfelelő táplálkozás mellett használhatsz táplálékkiegészítőket, személy szerint a Scitec nutrition termékeit ajánlom, jó az ár érték arány és segítenek kiválasztani a megfelelő kiegészítőket személyre szabva...
2014. máj. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"személy szerint a Scitec nutrition termékeit ajánlom, jó az ár érték arány és segítenek kiválasztani a megfelelő kiegészítőket személyre szabva..."


Jó ár-érték arány? Ezt szerintem Te sem gondoltad komolyan. A 'szájtek' maximum mikrotápanyagok terén jó választás(már ha ezt a fogalmat a szóban forgó "ár-érték" alapján választod, nem a díszes doboz miatt), a fehérjék, tömegnövelők, akármik messze túlárazottak. Egy adalékmentes 78%-os Myprotein Impact whey 5kg, 19 k, egy Sciteces, agyoncukrozott, mindenféle ízesítőket tartalmazó whey 73%-os és 26k. Ne vicceljünk már.


On: Étrenden múlik minden. Ezek nem szerek, nem károsak, de sajnos nem is olcsók, mivel a kaja drága, ez pedig kaja, jó minőségű kaja. Ne tömegnövelőt vegyél, nem kell bedőlni a jól csengő fantázianévnek, és a hízásra asszociálni rögtön emiatt, simán veszel fehérjét és eszel mellé valami szénhidrátot, pl zabpelyhet, de ez csak egy étkezés, mellette normálisan kéne kajálni egész nap: sok zsír(=sok kalória), sok fehérje, összetett, gluténmentes ch-k(rizs, pufirizs krumpli).


Termékajánlat:

Myprotein Impact whey

MHN 100% whey protein

2014. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor fehérje lesz, és persze normálisan eszek ugyanúgy mint eddig.Ha kicsit izmosodni szeretnék akkor pl a futást mennyire erőltessem?Többször futok(hobbi?
2014. jún. 6. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet futni nyugodtan, csak pótolni kell az elégetett kalóriát.
2014. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!