Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tomeget szeretnek novelni a...

Tomeget szeretnek novelni a boksz mellett, lent az edzestervem segitenetek?

Figyelt kérdés

Igy gondoltam : hetfo, fekvenyomas guggolas

Csutortok boksz edzes

Szombat felhuzas

2nap piheno mindig van az edzesek kozott az etrend mar megtervezve. Aztan a kovetkezo heten az edzes atcsuszik keddre es igy tovabb. A bokszhoz szeretnek nagyobb sulycsoportba lepni.



2014. máj. 26. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Heti 1 bokszedzés nem kevés?

Ha versenyző vagy, akkor legalább heti 5 edzés kellene, ebből 3 boksz és 2 súlyzós edzés, vagy fordítva, ha már nagyon rutinos vagy.

Egyébként vedd figyelembe, hogy egy adott küzdősporthoz mindenkinek megvan az a keret, amely testtömegben ideális számára, hogy ez valakinek 60 kg, másnak meg 130 kg el kell fogadni.

Gyakorlatok terén, szerintem kevés, illetve nem tudom, hogy a fekvenyomás mennyire kötné be a vállat és a mellizmot az ütések rovására.

2014. máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
19 eves 185 cm es 75 kg , szoval egy 10 -15 kg meg jo lenne ha feljonne , aztan ha megszokom nagyjabol a terhelest , tobbet tudnek edzeni, heti 3 bokszedzest es heti 3 sulyzos edzest es versenyszinten fogok bokszolni , de egyelore ennyi a max teljesitmeny amin edzeni tudok , mert suliba is jarok , ha meglenne a plusz tomeg akkorkonyebb lesz fenntartani a sulyom ha megszokom azt a terhelest ami az izom megtartasahoz kell. Remelem jo lesz igy tobbet nem merek edzeni meg mert a bokszedzes is nagyon hajtos.
2014. máj. 26. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!