Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem rég olvastam, hogy Angelin...

Nem rég olvastam, hogy Angelina Jolie rengeteget fogyott egy bizonyos Nidora csodaszerrel és hihetek-e az ilyen dolgokban és hogy az ilyen cuccoktól tényleg lehet-e fogyni, ha megvagytok róla bizonyosodva, akkor írnátok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 28. 16:45
1 2
 1/13 tkodit ***** válasza:
100%

legális, egészségre nem káros opció: diéta, aerob edzés, erősítő edzés--->jó alak


Ezek a csodakészítmények meg éppenséggel legálisak, csak eredményük nem lesz. Nincs olyan szer, ami rendes étrend, és normális edzés nélkül jó alakot ad. Bármi, ami "hihetetlen", "varázslatos", "elképesztően gyors" "fantasztikus" eredményt ígér, az kamu. Ez egy aranyszabály, amit az élet minden területén nyugodtan alkalmazhatsz.

2014. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek csodaszerek. Szálkásító diéta kell és kemény edzések, Így lesz jó a forma.
2014. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csodaszerek nem léteznek.
2014. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hol olvastad, valami olyan villódzó felületen, amit az Adblock pl. kapásból kiszűrne?


Láss át az ilyeneken, tele van az internet hogy hogy tudsz így meg úgy szuperjól kinézni, de a két legalapvetőbb dolog, a sport és a táplálkozás mellett elmennek. Ne dőlj be az ilyeneknek, ne legyél balek! Még olyan, komolynak tűnő oldalak is írnak baromságokat mint a nők lapja meg a társai, ott sem kell elhinni.

2014. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ha igaz lenne miért néz ki az atlagember szrul?
2014. máj. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 *Glissade* ***** válasza:
100%

Pont ezzel a "csodaszerrel" poénkodtunk, hogy mennyire átlátszó, gusztustalan, tukmáló, hazudó, manipulált képekkel rendelkező hirdetés.


Persze én nem vagyok semmi jónak az elrontója...

vedd meg nyugodtan, végülis nehogy már éhen haljanak ennek a szernek a gyártói.

2014. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

és miből fogyott volna?

évek óta úgy néz ki mint egy zombi.

szóval inkább feltűnt ez a forgalmazónak is,felkérték és csináltak a megzuhant külsejéből egy kis pénzt.

a reklámozott terméknek kizárt,hogy köze van ehhez.

2014. máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kamu. Jolie mindig is vékony volt, mostanában lett csontváz ugyan, de eddig se volt még csak ducinak se mondható.
2014. máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Most pont, hogy szarul néz ki csontvázként.
2014. máj. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A csontvázkodás és az elvesztett kilók forrásának mindegysége (izomvesztés) viszont sok nőnek érthetetlen vágya, nagy vívmányt jelentő célja :/
2014. máj. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!