Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni ha...

Emenra kérdése:

Hogy tudnék lefogyni ha vannak bizonyos akadályok amik miatt korlátozva van a mozgás része a dolognak?! Részletek lent!

Figyelt kérdés

18/L vagyok 168cm és 100kg az elmúlt 3 évben 80 kilóról egy huszast sikerült felszednem köszönhetően a mozgásszegény életnek és annak hogy a csípőficamom miatt nem végezhetek komolyabb edzéseket (pl nem futhatok nem ugrálhatok) mégis úgy döntöttem hogy fogyni szeretnék .. nem akarok semmilyen tablettákat szedni .. ha valakinek van értelmes ötlete és tudna nekem segíteni nagyon megköszönném! :)


kép: [link]


2013. aug. 21. 15:06
 1/4 anonim válasza:
Én figyelmedbe ajánlom a szobabiciklit, vagy kerékpért ha van, napi 30-40 perc és helyes étkezés segíteni fog, és ha megvan a megfelelő állóképességed, továbbá nincsen komolyabb szívbetegséged akkor próbálkozz egy tabata, HIIT edzéssel. A szobabiciklit pont azoknak ajánlják akiknek nem tanácsos a futás a nagy felesleg miatt, mert nem terheli meg annyira az izületeket.
2013. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szobabicaj szerintem is jó, ha azt tudnád végezni és persze szálkásító diéta. Neked elég lenne napi 120 g fehérje (ha kb sovány tömegre számolok) és a szénhidrátot kezdheted 150 grammról. Ha nincs heti 0,5 kg fogyás, akkor csökkented a szénhidrátot 30-40 grammal.

Heti minimum 3-4 bicajozás legyen, de ha majd megy, akkor akár minden nap is mehet.

2013. aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen en is a szobabicajt vagy a elipszis trenert ajanlanam neked, mind a ketto kimelo mozgasforma, es hatekony. Heti 3-4 alkalom, eloszor kezd rovidebb idovel 20-25 perc, es folyamatosan told ki az idot es az erosseget.
2013. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mivel a csípőficamom miatt nem is sétálhatok sokat az ellipszis tréner nem tudom hogy a legjobb megoldás lenne-e :/
2013. aug. 21. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!