Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Félek, hogy átesek a ló...

Félek, hogy átesek a ló túloldalára, valakinek valami ötlet? (Bőv. Lent! )

Figyelt kérdés
Nagyjából fél éve kezdtem el egészségesen étkezni és sportolni. (futás, bicikli, lovaglás, valamint heti 3-szor kondi) Viszont mostanában egyre kevesebbet eszek. Eddig úgymond sokat ettem, napi 4-5-6 alkalommal, de csupa egészséges ételt, mértékkel. Most szinte észrevétlenül lecsökkentettem a napi adagomat napi 3-ra, és egyszerűen ha este megéhezek, nem merek enni, mert félek, hogy romba döntené az eddig elért eredményeimet. (Először lefogytam, aztán elkezdtem szálkásodni) 167 cm vagyok,52 kiló, ha ez számít valamit. Mit tehetnék? Nem akarom, hogy tudat alatt eljussak oda, hogy nem eszek, csak mozgok vagy valami:S
2014. máj. 28. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Legyen pontos kiszámolt étrended, amit meg is eszel minden nap. És a szálkásítás = zsírból történő fogyás. Iyenkor örülünk ha nem megy le annyi izom, nem hogy még izomnövelés legyen. Tehát a szálkásítás az nem izomnövelést jelent. Nem vagy még tisztában a fogalmakkal. Olvass kicsit. googleba: alapismeretek.
2014. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nekem az evéssel van a gondom, hogy nem merek már enni, mert félek, hogy elkezdek hízni, és újra olyan leszek, mint régen. :S
2014. máj. 28. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha zsírosodsz, akkor veszel vissza a szénhidrátból. De fehérje akkor is legyen: 2g x ttkg, ez nálad kb 100-110g naponta!
2014. máj. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. máj. 28. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne szénhidratos kajat egyél.
2014. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!