Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyha aktívan sportolok és...

Hogyha aktívan sportolok és 2havonta egyszer berúgok az mennyire nagy baj?

Figyelt kérdés
Denem rugok be annyira ,hogy kiüssem magam, 10 es skálán olyan 5ös ig megyek el.
2009. dec. 31. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Ha most megnyugtató válaszokat vársz, akkor nagyot fogsz csalódni. Hhogy berugsz azzal csak magadnak ártasz, az most, hogy mennyire az tök mellékes, nem hiszem, hogy számít. Ez kb. olyan mint a dohányzás, tök mindegy, hogy 1 szálat, vagy 1 dobozt szívol el, akkor is károsítod a tüdődet, az alkohollal meg az agyadat, és a májadat rombolod...Bocs, ha durva vagyok, de ez az igazság! A sport hasznos sok szempontból, de nem csodaszer amivel, mindenféle ártalmas dolgot tudsz kompenzálni!
2009. dec. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én versenyszerűen sportolok, több barátom/barátnőm válogatott. Eléggé meglepődne sok ember, ha látják, hogy miket csinálnak (néha én is). Rendszeresen isznak, Gyakran dohányoznak, és szoktak füvezni, zsályázni is. Persze versenyek előtt visszafogjuk magunkat, de mikor vége a szezonnak, akkor... Nem vagyunk rá büszkék. Ezek közül szerintem még az ivás a legkisebb baj, pláne, ha az pl. vörösbor, ami egészséges (MÉRTÉKKEL).
2009. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

16:36: Ez az oka annak, hogy hiába versenyszerűen sportolnak, soha, semmit nem fognak elérni a sporttal komolyabb szinten. (és most nem a megyei meg országos bajnokságokra gondolok elsősorban, hanem eb, vb, olimpia..), és nem elsősorban gyerek korosztály, hanem felnőtt. Ez most gondolom nem tetszik, de ez valahol igazságos. Mert amikor már minden ki van hegyezve, és már csak néhány % számít, ami eldönti azt hogy első leszel vagy utolsó egy olimpiai döntőben, akkor nagyon fog számítani, hogy ki füvezett vagy ki ivott előtte, vagy ki fektette be minden energiáját a sportba.


Persze ez nem minden, a genetika sokat ellensúlyozni tud. De szerintem a bajnok azért bajnok, hogy fel lehessen nézni rá. És valakire aki füvezik, nem lehet.


Nem azt mondom hogy soha nem fér bele pl 1-2 pohár vörösbor, mert belefér, még versenyszinten is. De tudni kell tartani bizonyos határokat.

2009. dec. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gond, 2 havonta egyszer simán belefér, főleg ha nem tök részeg leszel, csak mértékkel.
2009. dec. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én sosem iszom alkoholt. Ma sem fogok. Akkor most ha én sosem iszom akkor ugye nekem nem is kell sportolnom? A válasz ugye egyből az lenne hogy dehogynem, a sport mindenkinek kell valamilyen szinten mert egészséges. A pia meg valamilyen szinten nagyon nem egészséges. És az egészséges az az, hogy megiszol 2dl vörösbort az ebéd után, pl. pörkölthöz. De nem az, hogy 2 havonta iszol ezt-azt. Azt nem kell elhinni hogy egészséges. A dohányos ember is azt mondja hogy de mert én találtam egy leírást hogy a dohányzás valamilyen szinten jótékony hatású. Az persze. Döntsd el. Sportolsz vagy iszol. Ha mindkettő akkor sportolónak nem nevezheted magad, főleg nem aktívnak. Ráadásul arra nem gondolsz hogy 2 hónapig hajtasz keményen hogy jobban teljesíts, és te is tisztában vagy azzal hogy azért a pár óra szórakozásért olyan mintha semmit se csináltál volna 2 hónapig? De ez saját vélemény, azt csinálsz amit akarsz.
2009. dec. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Megmagyaráznád,hogy miért kell? Divatból?? Lenéznek,ha nem fetrengesz részegen?? Jobban tetszel a nőknek??Nem megy másképp a szex??

Nem is értem.

2009. dec. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elmagyarázom, azért mert jól érzem magam tőle és feldobódok.
2009. dec. 31. 18:38
 8/11 A kérdező kommentje:
És nem ugy vettem észre mintha nem csináltam volna semmit 2 hónapig. Na mind1 azért vártam volna nyugtató válaszokat.
2009. dec. 31. 18:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Van ez így,hogy nem azt kapod,amit vártál,de azért mi sem vagyunk rossz emberek,akik nem szeretnek berúgni.Ne pontozz le érte.Majd kinövöd.Te sem vagy rossz tőle:-))

BUÉK

2009. dec. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Azt kell eldönteni, a sport, vagy a pia? Az ilyen beszívósokból lesznek az alkoholisták.
2009. dec. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!