Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet enni proteinszeletet...

Lehet enni proteinszeletet csak úgy?

Figyelt kérdés
Még régebben gondoltam, hogy kipróbálom. Megláttam egy drogériában. Olcsó volt és gondoltam veszek egyet. Tudom, hogy ezeket edzésekhez találták ki és egy szelet semmit sem ér. Én is mozgok/mozogtam, de nem ez volt a fő ok. Pusztán a kíváncsiság hajtott. Úgyhogy megvettem és annyira beleszerettem az ízébe, hogy vennék még és még. Kb. egy hónapja kezdtem el edzeni, addig "csak" futottam, elég rendesen. Szóval arra lennék kíváncsi, lehet-e enni egyet-egyet néha csak úgy és miben különbözik, jobb-e vagy rosszabb mintha édességet ennék, így hízás szempontjából.

2014. jún. 2. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet enni. Ez is csak kaja. Annyiban jobb, hogy van benne fehérje, de szálkásításnál nem célszerű ezeket tömni az arcba. Azért nem kevés ch is van ezekben. De nem ettől fogsz hízni, hanem az egész napi össz kalóriabevitel számít. Azt pedig te tudod, hogy neked mi fér bele.
2014. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. jún. 2. 22:15
 3/4 tap bela ***** válasza:
.... és voltál annyira kíváncsi, hogy meg is nézted mi az összetevője?
2014. jún. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, megnéztem, csak tudni akartam, hogy mi okozta másoknak ebben a tutit :) - az nem volt ráírva
2014. jún. 5. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!