Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nő létemre férfi futócipő?

Nő létemre férfi futócipő?

Figyelt kérdés

Hervisben le vannak árazva a Lunarglide +5 cipők, úgyhogy gyorsan lecsaptam egyre. Vagyis kettőre... Nőiből már csak 40 és feles volt, de szerintem nekem az nem lesz jó. 40-es a lábam, a 40-es nagyon kényelmetlen futáshoz, futózoknival a feleshez sem fűzök nagy reményeket...

41-es meg csak férfi típusból volt, ezt holnap felpróbálom.

Van valami jelentős különbség a férfi és női futócipők között, ami indokolja, hogy nő csakis női kialakítású cipőben fusson? (A lábefejem nem túl kecses, széles mint valami mamuté, úgyhogy azzal gond nem lesz :D )



2014. jún. 5. 23:46
 1/5 fGhw39-84th ***** válasza:
Nincs. Teljesen jo a ferfi cipo is, ha amugy passzol a labadhoz.
2014. jún. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hodd el, a legtöbb sportcipőről, ha az nem valami kihívó színben pompázik, csak egy nő tudja megmondani, hogy az női, vagy férfi, a férfi agy nem tesz különbséget cipő és cipő közt. csak ne legyen rózsaszín.
2014. jún. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem van egy női (fehér- rózsaszín) és egy férfi (fekete és nagyon pasis kinézetű) futócipőm és azt vettem észre, h ha a férfiban megyek futni, akkor sokkal "erősebbnek" érzem magam benne és jobban is szeretem :)

21/L

2014. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a sarki meg orri rész sem különbözik? Az a baj, hogy nagyon széles a lábfejem, ezért csak a 42-es női lunarglide lenne jó. Viszont ott, ahol most le van árazva, nincs ilyen méret, csak férfiben. De mivel online, utóbbit nem tudtam felpróbálni, üzletben sem találtam. De ha felêpítésében nincs eltérés, akkor megrendelném gyorsan :D
2014. jún. 7. 11:51
 5/5 anonim ***** válasza:
én nem vettem észre semmilyen különbséget
2014. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!