Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
[link] erről az olajról gondolkodok, hogy érdemes lenne-e kipróbálni. Thai box edzés előtt gondoltam, nektek van valami véleményetek erről?

2014. jún. 7. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Rendeld meg és próbáld ki! A pudding próbája mindig az evés!

Anno amikor az öcsém elkezdett K1 edzésre járni, akkor vett egy ilyen terméket, de neki nem jött be! Azt mondta, hogy szerinte hasztalan! Neked ettől függetlenül bejöhet, ki kell próbálni!



#USBORNE

2014. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. jún. 17. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Legjobb a rendes bemelegítés. Fokozatosan, közben gyenge nyújtás. Az olaj az izületeket nem nagyon melegíti be. Edzés előtt én már elkezek melegiteni. Ha nincs idő, akkor a Dr kelen bemelegítő krémet használom. Olcsóbb is
2014. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Edzés előtt van fél óra bemelegítés csak én ezt azért gondoltam mert kissé ropog a térdem és a vállam, ebben az esetben te mit ajánlasz?
2014. jún. 20. 13:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Kurkumát, préselt lenmagolaj, őrölt vadköles. Nekem bevált. Bemelegítés ésszel, fokozatosan.
2014. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!