Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Deszkások! Melyiet érdemes?

Deszkások! Melyiet érdemes?

Figyelt kérdés

Venni egy 10-15 ezer forintos komplett deszkát kezdésnek, és ha már jól megy (úgy értem hogy pl már tudok vele minimum ollie-zni anélkül hogy elesnék, stabilan meg tudok állni rajta, stb), meg tetszik is ez a sport, akkor venni egy rendes, minőségi deszkát ami strapabíróbb.


VAGY


Rögtön egy jó deszkával elkezdeni.



2014. jún. 11. 16:28
 1/3 anonim válasza:
Szerintem elsőnek vegyél egy olcsó deszkát mert úgy is esni-kelni fogsz vele. És utána mikor már nem esel el akkor egy komolyabbat szerintem.
2014. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

igen előbb az olcsót ollie-zni tanulj meg aztán a komplikáltabb trükkökhöz kell az új én egy ilyennel kezdtem:

[link]


ez bírt a strapát 3 évig

utána váltottam csak profibbra

2014. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom szerint kezd egy 20-as körül... mondjuk a Garage store-ból, egy hervises deszka csak az élet kedvedet veszi el... a kerék nem gurul, a csapágy szétesik, a függő nem mozog(hiába engeded ki) és a grip CSÚSZIK!!!
2014. júl. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!