Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ehhez hasonló...

Hogyan lehet ehhez hasonló alakot elérni?

Figyelt kérdés

Ilyesmi szeretnék lenni augusztus végére:

[link]


Jelenleg sincs sok felesleg rajtam, szálkásító étrenden vagyok, próbálom csökkenteni a testzsírszázalékom. Heti 5 alkalommal futok 40 percet, 8-9 km/h tempóban, 3x2 perc pihenővel. Mellette a beachbody programját (focus t25) csinálom + heti 3 súlyzós edzés, de inkább zömökebb/ izmosabb lettem így. Nem tudom, hogy ilyenkor a fehérjebevitelt érdemes csökkenteni (2,5g/tkg), vagy a valamilyen más mozgást válasszak inkább.

22/N; 176 cm / 64 kg


2014. jún. 16. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

A "zömökebb,izmosabb" a kulcsszó.

Ezen a csajon kb semmi izom,neki ilyen a testformaja. Ez genetika. (Meg photoshop a képen) Ha kicsit is más a testformad-mint írtad zömökebb-sose leszel ilyen.

Magadból hozd ki a mximumot.

2014. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amúgy meg ennyi edzés feleslegesen sok. A beach bodyt hagyd abba.

Izmosabb meg nem lettél szálkasító étrenden csak lement a takaró zsír és kontúrosabb vagy.

2014. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerinted õ amúgy szép? vagy miért akarsz ilyen lenni? számomra pasi szemmel egy totálisan átlagos gizda csontkupac.
2014. jún. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tavaly nyáron 5 kg-val kevesebb voltam, utána hormonproblémák miatt gyógyszert kellett szednem, és sajnos a sok mozgás ellenére is híztam 8 kg-t. Azóta sikerült leadnom hármat, de tavaly tetszettem leginkább magamnak (bár tényleg tónusosabb vagyok most).
2014. jún. 16. 12:42
 5/5 anonim ***** válasza:

a fogyás elsősorban az étrenden múlik, ha nincs megfelelő étrend, hiába mozogsz akármennyit nem feltétlenül fogsz fogyni.

[link]

2014. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!