Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan csináljak húzodzkdoást?

Hogyan csináljak húzodzkdoást?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és egyetlen egy darabot sem tudok megcsinálni amit szerintem nagyon gáz. meg akarok tanulni de ha egyszer nem megy akkor nem tudom hogy csináljam

és el akarom kezdeni a crossfit-et de előbb meg kéne tanulnom húzódzkodni :/ :)

előre is köszönöm



2014. jún. 16. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz, nem sok nő tud húzódzkodni, sőt sok férfi sem.

A fegyencedzés című könyvben le van írva az alapoktól, hogy kell haladni ezzel. Keress rá, töltsd le és alkalmazd.

2014. jún. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt vannak sorban tessék: [link]

de legjobb ha el tudod olvasni a könyvet.

2014. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tkodit ***** válasza:

Miért kéne crossfit előtt megtanulni húzódzkodni? Értem én, hogy cikinek érzed, de a crossfit célja, hogy erősödj, és agilisebb légy, vagyis segít megtanulni húzódzkodni. (bár a crossfites húzódzkodást most is meg tudod valószínűleg csinálni.)


Ha ez segít, 3 éve fiúként én sem tudtam egy húzódzkodást megcsinálni... :D

2014. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm mindannyiótok válaszát :)

az utolsónak: azért szeretnék megtanulni húzódzkodni mert van a crossfit-be egy WOD pl. a Chelsea amiben 5 vagy 10 (már nem emlékszem) húzódzkodást kell csinálni de én egyet sem tudok szóval nem tudom megcsinálni magát a WOD-ot sem

2014. jún. 17. 10:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!