Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bet-at-home! Ki tudja a...

Bet-at-home! Ki tudja a fogadási portál magyar nyelvű elérhetőségét? Kb.2 hónapja nem válaszolnak emailben feltett kérdésekre. Ez normál 1 ilyen szintű cégtől?

Figyelt kérdés
Bet-at-home
2014. jún. 22. 06:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább már "menekülj", kb 2 hét múlva blokkolják az oldal Magyarországról való elérését, hála a hőn szeretett Kormányunknak.
2014. jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na ezért játszik huza-vona politikát a Bet-at-home!?

Itt a törvény, megtudtam!

"Magyarországon az online fogadás és póker a játékos saját kockázatára történik, bírósági eljárásban nem lehet érvényesíteni a játékból vagy fogadásból eredő követelést."

2014. jún. 30. 21:33
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok Emberek!


Akik erre-arra hivatkozva nem kapták meg a nyereményüket a cégtől illetve késésben lévő kifizetéseik vannak, jelentkezzenek.

Egyeztettem egy ügyvéddel, aki érdekszövetségként képviselné a követeléseinket.

Egyedül nehéz meccs, csak együtt mehet.

"Sokan vagyunk, de nem elegen!!!"

2014. júl. 2. 08:03
 4/5 anonim válasza:

Szerintem ne idegeld magad rajtuk!

Mivel felhasználtam a 3.50,-€ -s bónuszkuponjukat, amit az OMV kutakon osztogattak, ezért az általam befizetett összeget is 4 alkalommal kellett megforgatni min. 1.70 -es szorzókkal. Itt Én hibáztam, mert nem olvastam kisbetűket.

Most jön a fekete-leves!

Nagy nehezen összehoztam a dolgot, mindennek megfeleltem, kértem a kifizetést, amit regisztráltak.

Az 1-3 napos átutalási időt -ez a honlapukon van- viszont leszarja a cég.

Jelen állapot szerint fizetnek, csak valami miatt húzódik a kifizetés és az idáig megszokott mail -en való megkeresésre történő 1-4 órás válasz mail sem akaródzik megérkezni.

Idestova 1 -1,5 napja!

Talán megsértődtek, hogy sikerült összehozni a nyereményt, talán megsértődtek, mert Számukra kedvezőtlen döntést hozott a Kormányunk, nem tudom.

Egyet tudok, TIPPMIXPRO!

Igaz, hogy látják a NAV-nál, de ki nem szarja le!

Imádok játszani!

2014. júl. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hali Emberek!


Kellet ez a kis blog? Ma utaltak.

Finish, nincs tovább b-a-h!!!

2014. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!