Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék úgy hatékonyan...

Hogyan tudnék úgy hatékonyan tömeget növelni, hogy ne rakodjon le sok szír has csípő tájékra?

Figyelt kérdés
Egyszerűen fogalmam sincs,mi lenne avmegoldás,mert felsőtestre főleg,karra vállra muszáj lenne még izmosítanom a lábamon már elég jól látszik az edzés,de hiába edzem ahasamat is,akkor is ha kicsit többet eszek egyből odamegy minden,tanácstalan vagyok már.pedig nem eszem összevissza minden hülyeséget,mégis ez van.A csípőm szélességén nemtudok változtatni,de arra gondoltam ha erősebb lenne a vállam,karom akkor ellensúlyozná ezt a dolgot.
2014. jún. 22. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Kis kalória pluszt kell elérned. Ha már nagyobb lesz a kalória plusz, akkor jobban zsírosodsz. Méred a heti tömegnövekedésed és ha ez 0,3 kg körül van akkor okés, ha több, akkor kevesebb ch kell. Ennyi a nagy trükk. A fehérje az maradjon mindig 2g x ttkg, a zsír pedig 1g x ttkg, aminek fele legyen telítetlen.

Zsír mindenképpen fog jönni, de így kevesebb, ha nézed a tömegnövekedés ütemét. De no para majd leadod szálkásításkor.

2014. jún. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam köszi szépen! és gondolom ezért is van úgy kitalálva a dolog,hogy mindig csak keveset együnk de azt 6-7 szer egy nap,szóval csirke rízsből sem illene bezabálni 2 adagot ha kimarad egy kajálás gondolom :D
2014. jún. 22. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:

A napi bevitelednek kell meglenni, amit előre azért kikalkulálsz. Utána már csak a ch-val játszol a heti tömegnövekedés kontrollálására. Az mindegy, hogy te most a fehérjét csirkével vagy hallal, vagy esetleg marhával és tojással viszed be, tudsz számolni a tápanyagtáblázatok alapján. Mint ahogy a ch-t sem csak rizzsel lehet bevinni, hanem zabbal, tk kenyérrel, tésztával, sok zöldséggel, némi gyümölccsel, stb.

Sőt még az sem lényeges, hogy te a napi beviteled 5 vagy 7 étkezésre bontod fel, mivel a napi össz-bevitel számít.

2014. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2014. jún. 22. 19:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2014. jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!