Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt látványos...

3 hónap alatt látványos súlycsökkentés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kezdjeném az elején

20 éves 160 centis kiscsaj vagyok, a súlyom 65-70 közt mozog.

A napi étkezésem sok kis adag, de nem túl egészséges mert utálom a zöldségeket gyümölcsöket.


Most egy 39es sortot viselek és még ezt is erőfeszítés begombolni.


A gond ott kezdődik, hogy van egy alak, amit szeretnék elérni, hogy a strandon ne törölközőbe burkolózva jussak el az öltözőig (takargatva a felesleget), de hiába motivál az hogy szép legyek lusta vagyok megmozdulni.


Tesi órán sosem kellett csinálnunk semmit, nekünk lányoknak. Így az edzettségem 0. 5 métert se tudok futni mert utána kiszakad a tüdőm, és ezért szeretném megkérdezni mik a legjobb edzés módszerek a magamfajta lustaságoknak?


óh és még annyit, hogy hétfőtől kezdek dolgozni reggel 8tól délután 4ig és bicóval megyek majd, ami oda-vissza 1 óra tekerés lesz. de ettől nem lesz változás!


Segítség!!!


2014. jún. 24. 10:28
1 2
 1/11 tkodit ***** válasza:
100%

Meg kell enni a zöldséget, és mozogni kell.


A fogyáshoz normálisan összeállított diéta kell, ami nem pusztán annyi, hogy sokszor eszel keveset. A napi egy óra bicikli nem rossz mozgás, de önmagában kevés lesz. El kell döntened, hogy fontos-e neked annyira a célod, hogy legyőzd a lustaságod.

2014. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mozgas es etrendvaltozas nelkul nem fogsz tudni lefogyni. Csokkenteni kell a bevitt kaloriakat, valoszinuleg az a sok kis adag nem is annyira keves.


A biciklizes nem rossz dolog, talan segit majd belejonni a mozgasba.


Hatarozd el magad, csak rajtad mulik!

2014. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Először fejben kellene változtatnod, leírtad, hogy semmihez nincs kedved, de azért gyorsan (3 hónap) kellene minden. Ez így nem fog menni.


A kerékpározás jó dolog, de azt lehet úgy is űzni, hogy szinte semmit sem ér, meg magas pulzusszámon is, viszont munkába járáskor gondolom nem akarsz megizzadni, tehát inkább előbbihez lesz közelebb az intenzitása.


Ami a futást illeti, én is kiköpöm a tüdőm, ha hónapokig nem mozgok előtte, hát még ha soha nem tettem volna, de ezen viszonylag hamar lehet változtatni, legelőször pont a tüdő alkalmazkodik tapasztalataim szerint. Futást, vagy intenzív kerékpározást, úszást mindenképpen javaslok (egyiket ezek közül elég, de lehet mindhármat is akár), nem csak a fogyás miatt, hanem erőnlét javítás miatt is, ennyi idősen egyébként is beteges, hogy fél métert nem tudsz lefutni.

2014. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Amúgy meg a JÖVŐ nyárra már megvalósíthatod a tervet.

Idén remélem semmire nem számítasz.

2014. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

elsőnek köszönöm a nem beszólogatós válaszokat!

A tippekért is hálás vagyok.

És valóban, "malacból" nem várok 3 hónap alatt topp modellt. :)


a legvégső célom ebből:

[link]


ebbe kb.


[link]


nem azért mert "Selena Gomez" hanem mert ez egész jó alak, nem a csontsovány de szebb mint ez. persze tudom ez nem 3 hónapos meló lenne.


Egyenlőre a suliba akarok úgy visszamenni hogy: hű, de jó alakod lett! :)


De sajnos a páromnak pont így tetszem mint az első linken, mert ő a kissé teltebb testért van oda, mondván: ezen van mit fogni!


Viszont pl. mikor bemegyek a ruha boltba, hűűű de szép ruha, és a méretem... úristen... méretnek méret de... a combom a hasam a seggem :'( szeretnék mini szoknyát felvenni, anélkül h felkapna a hátsómon :)

2014. jún. 24. 16:43
 6/11 A kérdező kommentje:

Óh és... az a sok kicsi:

nos, itthon:

reggelire: mákos patkó vagy kakaós müzli vagy épp semmi

ebéd: mikor mi van itthon, de mennyiségre, 1-2 kisebb máj meg 1 kis merőkanál lé (adott esetben tészta hozzá)

vacsi: tejfölös fokhagymás szenya 2. vagy csak 3 toji rántotta

(ezek a leggyakoribbak)

nasinak: mazsola, ropi, 1 tábla csoki csipegetve (kitart 1 hétig is)


Koleszban:

reggeli 0

napközben 1-2 szenya

ebéd: melegszenya/pirítós

Vacsi: melegszenya/pirítós néha spagettit főzök, vagy bnőmmel pizzát rendelünk. vagy semmi, csak 1 tál müzli

2014. jún. 24. 16:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Szenhidrat szenhidrat hatan.... Ne csodalkozz.
2014. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tkodit ***** válasza:
felsoroltad azokat a kajákat, amiket én a "tiltólistára" szoktam felírni ilyen kérdéseknél. Ne haragudj, de a kajálásod csapnivaló. Még ha jó genetikád lenne, és minden nap rohadt keményen edzenél, akkor sem érnél el így jó eredményt.
2014. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy az ételek nagyrészét nem bírja el a gyomrom. kiskoromban tök jó volt. aztán egyszer csak bizonyos ételeket elkezdtem kihányni vagy a másik véglet. :( pl. régen imádtam a répát, a zöldséget stb. de ha most ennék hánynék tőle :/
2014. jún. 26. 16:19
 10/11 anonim ***** válasza:
parolt brokkoli, jegsalata, fejes salata is gond?
2014. jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!