Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha elkezdek futni 1 hónap...

Ha elkezdek futni 1 hónap alatt kb mennyire látszik meg?

Figyelt kérdés
17 L vagyok 175 cm és 90 kg szeretnék le adni minimum 10 kg-ot és arra lennék kíváncsi hogy ha rendszeresen eljárok futni 1 hónap alatt kb mennyi menne le??:)) Előre is köszi a válaszokat :)
2014. jún. 15. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Heti 0,5-1 kg-ot tudsz zsírból leadni, ha van mellé megfelelő étrended is. Mivel csak kalória mínuszban tudsz fogyni.
2014. jún. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

megfelelő étrend nélkül előfordulhat, hogy semmi...

amúgy 175 magas lánynak a 90kg az kb rengeteg, egy normális diétával ilyen magas súlyból simán elképzelhető, hogy az elején akár 10kg is lemegy hirtelen, utána persze belassul, de a heti 0.5-1kg-ra kell törekedni, különben a bőröd nem tudja követni a tempót, és olyan leszel, mint egy telekakilt búvárruha...

[link]

2014. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ , igen tudom hogy sok ezért szeretném elkezdeni, már pár hónapja csak egészséges ételeket eszek (hal zöldség stb ) esetleg valami étrend kiegészítőt kéne ehhez enni?
2014. jún. 15. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell tápkieg, ha megvan a napi tápanyagbeviteled szilárd kajából. Mondjuk egy jó kis multivitamin azért nem ártana, pl mega daily one, vitabolic, stb és bármelyikhez pluszban még 1g C-vitamin.
2014. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha meg is van a megfelelő tápanyagmennyiség szilárd kajából, én csak ajánlani tudom valamilyen ízesített tejsavófehérje beszerzését főleg így nyáron, mert mikor leküzdhetetlenül megkívánsz egy fagyit, mert mindenki fagyizik körülötted, még mindig jobb egy kis jéghideg tejsavó, mintha kísértésbe esnél és fagyi evő rohamot kapnál :D
2014. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen az mindig jól jön, csak azért nem írtam, mert sokan a fehérjeporra, mint valami csodaszerre tekintenek, pedig az is csak kaja. Egyébként edzés után is könnyebb legurítani egy turmixot, mint elrágcsálni 150-200g csirkét.:)
2014. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a rendes valaszokat :)) Aranyosak vagytok !!! Hol lehet be szerezni ilyen tejsavos valamit?:DD es kb mennyi?
2014. jún. 15. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!