Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon unom mar a konditermet...

Nagyon unom mar a konditermet es nincs kedvem folytatni. Helyette mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Oszinten szolva nagyon unom a konditermet. 15 eves vagyok 178 cm es 65 kg. Szeretnek izmosodni, igazabol a strandforma a celom, de ezt nem tudom hogy milyen sport helyettesiti. Probaljam ki a fegyencedzest vagy eleg ha pl elmegyek tenniszezni es csinalok itthon minden nap fekovotamaszokat meg feluleselet meg stb? Vagy mi? Segitsetek!

15/F


2014. jún. 30. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolj bele,ha a kondit unod, akkor az otthoni edzést mégjobban fogod. Az ember nem azért kondizik, hogy élvezze.
2014. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De en inkabb arra gondoltam hogy valamit elkezdek sportolni es mellette csinalok minden este fekvotamaszokat meg stb... Most azt nem unnam..
2014. jún. 30. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:
spanokkal menj ki focizni a térre vagy vmi és ott sportolsz is meg el lehet hülyéskedni :) aztán este meg mehet a fekvő,felülés,húzódzkodás stb.
2014. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 aikiboxer ***** válasza:
A boksz egy nagyon intenzív és élvezetes sport, ha rendes helyre mész, nem is vernek meg (túlzottan, haha), és még elég fiatal vagy ahhoz, hogy versenyezz is. :) Próbáld ki. Vagy a judo is nagyon jó.
2014. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Igazabol en arra gondoltam hogy elmegyek teniszezni es mellette edzek otthon amit irtam meg iszok feherjet. Szerintem most attol azert izmos leszek, szoval ez a strandforma meglesz. Ja es hat az etrendre nyilvan odafigyelek!
2014. jún. 30. 15:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a konditermet unod, akkor az otthoni fekvőtámaszozgatást is gyorsan abba fogod hagyni.
2014. jún. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!