Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne folytat...

Mit csináljak, hogy ne folytatodjon a hízás?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozom, gyerekekre vigyázok egy családnál, velük is élek egy fedél alatt. Elég hülyék itt a szokások, mert ebédre szenvicseket eszünk, vacsorára meg nekem legalábbis nehéz ételeket. Minden este tészta, vagy krumpli, vagy rizs, vagy tészta és tészta és tészta.


Reggelizem rendesen, szelet kenyér valami felvágottal és zöldség. Az ebéd ugyan ilyen....a vacsorámnak mindig a felét eszem meg, ha valami szószos izé van azt nem eszem, de elég nagy bunkóság ez a részemrôl a család szemében...


Sportolni minden nap elég sokat bicajozom, meg a gyerekek is lemozgatnak, de mit csináljak még? Ilyen életmód mellett mi segítene ha nem is tartósan fogyni, de legalább kordában tartani a súlyom?


Amúgy is husisabb vagyok, nem akarok még inkább az lenni.


2014. jún. 19. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kellene ennyi szénhidrátot kajálni. Csak így fog menni. A felvágott az nem rendesen reggelizés. Egyél húst, zöldségeket, tojást, este sovány túrót. és kevés szénhidrátot. Így lesz jó a forma, főleg ha edzel is.
2014. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De nem én vásárolok, hanem a család, ők meg azt veszik ami nekik ízlik. És itt nem találok túrót! Imádom a túrót, de hollandok nem képesek ilyet árulni.


Úgyhogy azt eszem ami van, abból is keveset.

2014. jún. 19. 20:01
 3/3 aikiboxer ***** válasza:

Nézz utána a harcosok étrendjének.


Röviden, próbálj meg nap közben csak gyümölcsöt-zöldséget enni, este meg kajálj be a nehéz kajákból amennyit csak tudsz, minél több hússal. Ha nagyon éhezel nap közben, egyél tojást, esetleg igyál joghurtot.


Ha rendesen akarsz enni akkor meg lakj jól hússal-zöldséggel.

2014. jún. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!