Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Animal cuts zsírégető nőknél?...

Animal cuts zsírégető nőknél? Vélemények?

Figyelt kérdés
Már pár hónapja diétázom és sportolok rendszeresen, le is ment pár kiló és izmosodtam is. Egyetlen bajom, hogy a zsírréteg nagyon nehezen tűnnek el, de miközben sportolok izmosodok is. Erről azt olvastam, hogy valaki úgy fogyott vele és csökkentette le a testzsírszázalékát, hogy az izmai közben nem károsodtak. Kardiózom sokat, tudom hogy ez a kulcs a zsírégetéshez, de szeretnék rásegíteni. Valaki használta már? Vélemények? Ez ilyen tipikus férfiaknak való készítmény vagy szedhetem én is nőként? Nem vagyok valami jártas ezekben a "szerekben" sosem szedtem még semmit. :) Előre is köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 4. 11:31
 1/1 tap bela ***** válasza:
ÉN úgy tudom több éve betíltott termék Magyarországon.
2014. júl. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!