Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idegig...

Szerintetek mennyi idegig tart majd lemenni sprágába?

Figyelt kérdés
Sziasztok. :) 18 éves lány vagyok. Thai boxolni tanulok és szeretnél megtanulni lemenni spárgába is. Tudom hogy azt szokták mondani hogy attól is függ hogy mennyi idő hogy eleve milyen hajlékon vagyok meg minden de igazábol nem tudom..ha nyújtok egy kicsit hajlékonyabb vagyok ha nem akkor nem annyira :D ..szóval arra lennék kiváncsi hogy napi fél óra vagy akár napi egy óra(ha szükséges) nyújtástól szerintetek mennyi idöbe telik majd mire le tudok menni spárgába? :) Meg még az lenne a kérdésem hogy miután sikerült lemennem sok nyujtás után akkor már úgy is menni fog ha elötte nem nyujtok órákat vagy ugyanúgy be kell melegítenem ahoz hogy sikeürljön? KÖSZI :P

2014. júl. 6. 21:44
 1/1 anonim válasza:
Minden nap kell nyújtanod, és egyre jobban kell, hogy fájjon. Ha nem fáj, akkor csinálj olyat, hogy fájjon. Én már elég hajlékony vagyok, tehát falon, emeleezve tudok spárgázni meg feszítgetni a lábaimat, de mindig csinálok valamit, ami fá, és szenvedni kell vele, mert nyúlik az izmod. közben próbálj meg lemenni spárgába, és amennyire bírod, ott rugózz egy darabig abban a pózban ahol megálltál a spárga irányában.
2014. júl. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!