Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Othoni szálkásitás? van egy...

Othoni szálkásitás? van egy db 12.5kgos súlyzóm két db csukló/lábsúly húzódszkodó. Milyen gyakorlatokat tudok ezekkel végezni szálkásítás céljából? 18/f (jó kondiban vagyok, nem vagyok kövér, csak egy ideig nem tudok lemenni edzésre. )

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 16:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szálkásításkor nem változnak a gyakorlatok, vagy te azt hitted? Akkor nem nagyon vagy képben, így olvasd el a sárga kapszula című könyvet, keress rá!

Szálkásító diéta kell és a súlyzós mellé heti 3-4 aerob edzés, de a súlyzós az marad nagy súlyos kemény edzés, nem pici súllyal bohóckodás, pláne nem csukló és lábsúllyal!

2014. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezek a súlyok kb. semmire nem jók. Értelmes erősítő edzést így inkább saját súlyosat tudnál végezni. Szálkásítani meg akkor van értelme, ha mér van rajtad egy rendes izomtömeg, és le szeretnéd adni a felesleget. Az viszont nem a gyakorlatokon múlik, hanem azon, hogy mit eszel. Ezért igen, nyomás elolvasni azt a könyvet.
2014. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

olvasd el a kérdést még egyszer kérlek...

diéta meg van, ezért az edzést kérdeztem ...

nos ithon nem tudok a szobámban körbe körbe futkorászni és a súlyzó súlyán sem tudok sokat változtatni, így a nagy súlyos edzéssel is akad probléma.

szóval ha van ötleted akkor figyelek

2014. máj. 14. 16:59
 4/16 anonim ***** válasza:
Menj a bodybuilder.hu-ra és ott van a fenti részen edzéstervek rész. Keresel egy heti 3 napos teljes testes tervez és kész. Mi ebben a bonyolult?
2014. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A diétát pedig nem írtad, hiába olvasom többször a kérdésedet, szóval jogos volt az első kommentem is!
2014. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

... mondta valaki h. nicsn diétám vagy ilyesmi ? :D

tömegeltem, aztán szálkásítottam és korrektül nézek ki de szeretném ha még definiáltabb lennék :D

simán nem tudok most pár napig edzésre menni és nem akarom kihagyni az edzést.

az alap kérdésemben sem szerepelt h. ezzel akarok lefogyni vagy , hogy ne lenne diétám :D

a saját súlyos edzésért köszi :)

2014. máj. 14. 17:03
 7/16 A kérdező kommentje:
minek irtam volna a diétát ha azzal nincs gond ? :)
2014. máj. 14. 17:04
 8/16 anonim ***** válasza:
Leírnád a diétádat? Ugyanis ez a lényeg. Ja és megnézném azt a korrekt formát is, ha már ennyire mondod.
2014. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

persze ettől függetlenül midnenkinek köszi meg az oldalért is jó kis dolgok vannak rajta :) zöld pacsi ment mindenkinek minden hova

ja meg mert gyorsak voltatok , köszi!

2014. máj. 14. 17:09
 10/16 anonim ***** válasza:
A sárga kapszulát is olvasd el.
2014. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!