Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Újra elkezdenék edzeni (kondi...

Újra elkezdenék edzeni (kondi terembe járni) Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Szóval már körülbelül 2 hónapja abba hagytam az edzést, de tudni illik sosem tudtam mindig járni egyfolytába edzeni ki kellett hagynom mindig heteket van amikor hónapokat. Ebben az esetben sajnos 2 hónapot kellett. De a lényeg az hogy újra elkezdenék járni kondi terembe de mivel kihagytam ezt az úgymond 'hosszú' időt össze is estem valamelyest. Kb mennyi idő alatt tudnám a régi formámat vissza hozni tudom rengeteg idő kell hogy vissza hozzam azt de nem akarok én 1 hét alatt világ megváltást. Csak ez érdekelne mivel tudom hogy van az izom egyfajta izom memoriája és kihagyás után gyorsabban fejlődik stb.. Már évek óta edzem aki kérdezné mennyi ideje edzem. Na hosszúra sikeredett köszi a válaszokat ! :)

2014. júl. 8. 20:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!