Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Naponta mekkora távokat...

Naponta mekkora távokat fussak, hogy két hónap alatt biztosan lefogyjak min. öt kilót (az étrendre is odafigyelve)?

Figyelt kérdés

2014. júl. 10. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Heti 3-4x 50 perc. Ne a tavot nézd.
2014. júl. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1.nem a táv számít, hanem az eltelt idő, legalább 30 perctől kezdődik el a zsírégetés.

2.fogyni nem futással kell, mert túlsúllyal tönkreteszed a térdeid.

3.a fogyók többsége csak azt hiszi, hogy egészségesen táplálkozik.

2014. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Heti 3x1 óra szerintem elég. A 10km/h tűrhető sebesség, de igyekezz azért annál gyorsabban, ha tudsz. Érdemes kocogást váltogatnod sík terepen sprinttel vagy dombnak futással. Az hatékonyabb, mintha csak egy tempóban kocognál. A felső testre is találj ki valamit, különben csupa láb leszel a végén, illetve nyújts dinamikusan előtte, statikusan utána ;-)
2014. júl. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 - Csak hogy tisztázzuk: 60 kg vagyok, nem egy elefánt.. Ezzel a testsúllyal nem fogom tönkretenni a térdeimet. L/14
2014. júl. 11. 22:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ennyivel is tönkre lehet. Nekem is van nalad még könnyebb,izmos lanyismerősöm aki futassal elcseszte a térdét.
2014. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor tesin nem cseszem el, amikor minden nap van, tíz perc bemelegítő futás + foci edzésre is járok?...
2014. júl. 11. 23:04
 7/7 anonim ***** válasza:

csak hogy tisztázzuk: nem értesz hozzá.

a súly önmagában semmit nem jelent. és igen, tesin is tönkreteheted. a hétköznapi (magyar) orvostudomány/oktatás mérföldekkel le van maradva a valóságtól. kérdezd meg a tesitanárod, mit tud a Q szögről.

a lányoknak meg kifejezetten nem ajánlott a futás.


de azt sem írtad le mennyit akarsz fogyni, milyen a testalkatod, stb. szerintem előbb olvasgass minden nap a témában tudományos cikkeket (nem nőklapja).


ha 14 évesen teljesen amatőrként úgy állsz hozzá, hogy te jobban tudod másoknál, akkor végül mindenki rád fogja hagyni, és tönkreteszed magad. ezek után nem látom értelmét magyarázni.

sok szerencsét.

2014. júl. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!