Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek a narancsbőrre jó...

Szerintetek a narancsbőrre jó a guggolás? Vagy esetleg más jobban használ/na? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sajnos akkor is volt narancsbőröm mikor soványabb voltam.. Most 161 cm és 62-3 kg vagyok, L/18 :) Esetleg valaki tud valamit ajánlani a gyors fogyás érdekében.? Kb. egy hete kezdtem tornázni hasra és guggolást csinálok! :)

2014. júl. 21. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:

a narancsbőrt zsírégetéssel lehet eltüntetni, többet kell mozogni mint amennyit eszel, túlsúllyal kerülni kell az ugrálós(pl futás) dolgokat, guggolásnál szabályosan kell végezni (nézz utána).


nincs gyors fogyás, csak lassú és nehéz munkával elért fogyás.


és valószínűleg rosszul táplálkozol akkor is ha egészségesnek hiszed, illetve a rossz motiváció miatt hamar fel fogod adni és visszahízol.

2014. júl. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!