Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha minden 2. nap csinálok...

Ha minden 2. nap csinálok napi kétszer 100 guggolást akkor ennek lesz eredménye? Izmosodni fog a combom?

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Túlságosan is. Ha lány vagy és vastag combú, széles csípőjű, akkor ne csináld!
2014. jún. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tkodit ***** válasza:

Első hülye. Az izom nem nő minden bokorban, keményen meg kell dolgozni érte, normális edzéssel, és rendes étrenddel.

Az étrendedről nem tudok semmit, de ez meg nem edzés. Az izomnak nem sokezer ismétlés kell, nem attól fog nőni. Heti egy, rendes lábedzés kéne (és kéne másra is edzeni...). Egy gyakorlat akkor jó (izomépítés szempontjából), ha nem tudsz belőle megcsinálni ennyi ismétlést. Erre vannak nehezítések, amilyen az egylábas guggolás, vagy ott van a kézenfekvő megoldás, a súly használata. Guggolás, kitörés, felhúzás, ezek jó gyakorlatok, ettől szép elsz a feneked. (jó étrend mellett)

2014. jún. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

Ja bocs, hogy a saját testem sajátosságairól beszámoltam.

Az izom arra való, hogy mozgassa a testedet, és hogy miből mennyi van alapból, az a csontváztól függ. Ha 100 cm a medencecsontod kerülete, akkor hidd el, ahhoz izmos popsi és combok vannak, ha nem fekszel, hanem fölkelsz és mész minden nap fél kilométert lakáson belül. Ennyi. amikor gipszben volt a lábam, és nem tudtam ráhelyezni a súlyt, a másik lábam kétszeresére vastagodott, ma is megvan, a gipszes meg elvékonyodott. Balettoztam fél évet, onnan is tudom, mi mennyit használ.

2014. jún. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Elírtam. Tíz évet balettoztam.
2014. jún. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tkodit írta jól. Komolyabb súlyzós guggolás, kitörés kell, attól lesz izmos combod.
2014. jún. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te meg hidd el, nem izmos magától mindenkit. Menj máshova marhaságot beszélni.
2014. jún. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*mindenki
2014. jún. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!