Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 174cm 68kg undorítóan hájas...

174cm 68kg undorítóan hájas egy lánynál már igaz? Kondival, diétával mikor lehet szép újra a testem leghamarabb?

Figyelt kérdés
Sajnos túl vagyok egy szakításon ezelőtt stabilan évekig 59kg voltam,akkor sem voltam teljesen elégedett az alakommal,de azért tudtam ,hogy egész jónak számít.sokat sportoltam stb. de a szakítás utáni 4hónapban hol az idegtől nem ettem semmit,hol összevissza ettem,a végén már tömtem magam kb hányásig. a lényeg,hogy mire túl lettem ezen és észbe kaptam akkor tűnt csak fel,hogy mit tettem magammal. Ezt a felesleges zsír rétget kb mennyi ideig tart leadni? undorodok magamtól,a ruháimban úgy nézek ki mint egy koca. elkezdtem a diétát kb tegnap. nagyon elszánt vagyok, egy nap 1400 kalóriát viszek be 140g fehérjét 100g szénhidrátot. terembe már évek óta járok,csak ebben a 4 hónapban kiamradt. most visszatértem,heti 2súlyzós edzésem van,plusz egy láb edzés,és kb 4szer futok(intervall)/biciklizek 30-40percet. ha ezt így folytatom kb mikor leszek 55kg? lehetésges egyáltalán fogyni? még soha életemben nem sikerült fogynom és félek előre ,mert sírógörcsöt kapok magamtól :(
2014. júl. 24. 16:10
1 2
 1/12 anonim válasza:

csinálj 90napos diétát

vagy ne egyél csak napi 1x

azt is zöldség csirke

2014. júl. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen az első választ el se olvasd inkább mert baromság. Jó az étrend, kell még kevés zsír is kb 20-30 gramm esszenciális zsírból, am eddzés jó, aerob mehet bármennyi 2-3 súlyzós eddzés is fsza. Ezt folytasd szépen, és ne a súlyt célozd meg hanem az alakot.
2014. júl. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ilyen magassággal az 55kg kevés lenne. Ahogy írtad a makrotápanyagokat az jó lesz és az edzés is. Heti 0,5-1 kg zsír mehet le, h minden klappol. Így számolj.
2014. júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az a 100g ch legfeljebb egy hónapig lesz jó,főleg ha nehezen fogyó vagy,aztán csökkenteni kellene,olyan 50re és ott tartani,vagy ciklizálni,vagy nulla-30g ch és zsírból fedezni az energiát.
2014. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
0?? En azt hallottam hogy olyan alacsony ch mellett az agy sem mukodik rendesen 70g ala ne nagyon menjen az ember. Annyi zsirt meg ugysem eszek hogy abbol fedezze. Ez eleg durvan es meghokkentoen hangzik amit irsz... Bar lehet en vagyok a tudatlan es hallgatnom kellene rad?
2014. júl. 24. 18:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Annyi kell, hogy legyen fogyás. Én lemegyek 50 alá is, pedig komoly súlyzós edzést végzek 29 éve. Ennyivel is tudok melózni, edzeni. Viszont a zsír ilyenkor kicsit több nálam. Mármint a napi bevitt zsír.
2014. júl. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor lehet mar most elhagyom a 100grammot,en csak 70ig akartam levinni a kesobbiekben.De szerintem nagyon lassan fogyok ugyhogy valoszinuleg ch miatt. Megprobalom akkor 70grammal elsonek aztan ha nincs valtozas meg kevesebb.
2014. júl. 24. 18:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Az agy akkor nem működik megfelelően és leszel enervált,ha a ch mellett a zsírt is nullázod és ez huzamosabb.És meghökkentő:D,Akkor gondolom a paleoról a ketogénról még nem is hallottál.De ha maradunk is egy kevés ch-nál nézd meg mennyit visz be egy fitnesz modell.

Hagyományos

[link]

Ciklikus

[link]

Nyugodtan indítsd 100g ch-ról,hogy legyen átmenet,ne legyen drasztikus a csökkentés és egy hónap múlva,ha megáll a fogyásod egyáltalán,utána kezdheted variálni.

2014. júl. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jó a 100, nem ezen fog múlni. Kezdetben szerintem akár 150 is bele férne ha a zsír alacsony, de te tudod. Én szerintem 50 alá nem érdemes menni, én próbáltam és halál volt, mondjuk én mellette sokat mozgok, de mondom nekem szenvedés volt minden perc alacsony ch-n, hiába emeltem a zsírt. Amúgy meg 50 alatt úgyis valamiből glükozt állít elő a szervezeted, vagy zsírból vagy fehérjéből, csak ch-ból nyilván egyszerűbb. Én 100 alá sem szívesen megyek, de változó kinek ez jön be kinek az. Szerintem nyugodtan maradj egy hétig 100on aztán ha nem működik akkor max vedd lejjebb, de elvileg működnie kell. Másfelöl meg nézd azt is hogy oké le mész 70-re meg 50-re avgy az alá, de meddig? amíg el nem éred a kívánt alakot? Oké és ha megvan akkor amint vissza emeled elkezdesz szép lassan visszahízni. De mind1 te tudod, szerintem kell a ch az ember normális működéséhez, csak nem mind1 miből. Ha komplex ch-bol oldod meg szerintem simán mehet a 100 de ha nem szálkásítasz több is. de próbáld ki magad neked mi a jó, mindenkinek más.
2014. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
jó oké amit itt belinkeltél az működik ha fitness modell vagy és van pénzed 10 féle kiegre meg kb ez az életed, és amíg fenn tudod tartani ezt a (szerintem mű) környezetet, de amint abba hagyná akármelyik általad linkelt hölgy a sok kieg szedését meg a magas fehérje alacsony ch és zsír étrendet ( amit azért lássuk be a mindennapokban nem könnyű fenntartanai, a nő majdnem több fehérjét eszik mint én a 80 kilómmal) ő is össze esne heteken belül. Na mind1 ha fitness modell akarsz lenni akkor nyomasd azt, nekem az már nagyon túlzás, meg nemtom az egészséghez is mennyi köze van de ez is mindenkinek más.
2014. júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!